Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok milyen sampont...

A fodrászok milyen sampont használnak?

Figyelt kérdés

Egyszer régebben, mikor fodrásznál voltam, a végén azt vettem észre, hogy a hajam teljesen más lett, mint általában. Lágy, jó esésű, és nem szállt.


Ezzel szemben itthon, száll, csomó hajszálam másfelé áll, és egyszerűen borzalom... gondolom a samponon (is) múlik ez? Mégis milyen ott, hogy teljesen más a haj tőle?


2016. márc. 12. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Igazából mindegyik fodrász mást használ, de azért általában professzionális termékekkel dolgoznak, gondolok itt: Alfaparf, Yellow, Kallos, Stella... érdemes szétnézni

Nem feltétlenül a samponon múlik egyébként, lehet hogy már vágni kéne belőle, vagy balzsamot/hajolajat kéne rá használni, ha eddig nem tetted.

Jók még a L'oreal samponjai, nekem az 5in1 regeneráló samponja tett csodát.

2016. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben kapható professzionális termékeket használnak. De elsősorban a hajolaj, balzsamtól lesz szép a haj. A fodrász tesz azt is a hajadra. A sampon csak hajtövekre kell, az nem olyan lényeges.
2016. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!