Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép vagyok? Link

Szerintetek szép vagyok? Link

Figyelt kérdés
És kérlek....... csak őszintén!!!
2010. márc. 30. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen átlagos nyolcadikosnak nézel ki, aki hízásnak kezd indulni.Bocsi, de te kérdezted.Tudod, aki háborúba megy arra lőnek.
2010. márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Hát igen, tényleg kissé beképzeltnek tűnik. De végülis 20 évesen már házas, és ha jól látom gyere is van, szóval ha akar és így jó neki, meg a környezetének, akkor nyugodtan legyen ilyen.

2010. márc. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
61%
Sunáználak
2010. márc. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is átlagos az arcod (a fejőlány kinézetben van valami), én elég kevés embert tartok szépnek, de akit annak tartok, azt elsősorban az egyedisége miatt. Te nem nézel ki valami megismételhetetlennek, százával futkosnak ilyen arccal, hajjal az utcán. És kicsit beképzelt is vagy, pláne, ha az iwiwes adatlap is a tiéd, ahol minden kép rólad szól kábé..

Egy normális és TÉNYLEG szép lány amúgy sose tenne fel egy ilyen kérdést.


22L

2010. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
100%

a férjednek és a szüleidnek biztos te vagy a legszebb lány a világon, de azért nem vagy akkora nagy szám, mint ahogy az az egódból következik.

a szemöldököd pl. nagyon előnytelenül szeded, és a frizurád is öregít.

és, valljuk be, nem vagy egy iq-fighter sem, de végülis nem ez volt kérdés...

2010. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, ez nálam az elmegy kategória alsó határát súrólja. :S

És emelett egy buta, nagyképű liba vagy, pedig nincs mire felvágnod. ;) :D

2010. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
82%
Én nem nézem 20 évesnek. Nekem kicsit olyan érzésem van, mintha valaki kib@szásból tette volna fel a fényképet és a képen szereplő lány nevében ír. Lehet valami óvodás bosszú már megint.
2010. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya, de nem tetszik annyira a stíluso se belsőleg se külsőleg.


("nem szeretem ha valaki lekövérez mikor nem is ismer" - ismerni kell a másikat ezért?)

2010. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen férjed van? Az szép...:D
2010. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvastam a kalácsképű, vidéki, kb 14 éves vagy hozzászólásokat bőszen bólogattam, bocs de valahogy nekem is ez volt az első benyomásom. Majd megnéztem az iwiwes adatlapodat is, és megbizonyosodott bennem h teljesen jól gondoltuk:D 20évesen telenyomod 1 millió olyan képpel magadról amiken naptárak címlapján meg bankókon pózolsz..és még sorolhatnám. kb tényleg a 14 évesek csinálnak ilyen képeket:D de ez még mind semmi, a kommentjeidet is érdemes volt elolvasni:D KÖSZÖNÖM jót röhögtem:DDD
2010. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!