Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép vagyok? Link

Szerintetek szép vagyok? Link

Figyelt kérdés
És kérlek....... csak őszintén!!!
2010. márc. 30. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
73%

Aranyos arcod van, szép vagy és fiatal, a testsúlyod is rendben van, de ezzel te is tisztában vagy.

Akkor meg mért vársz további megerősítésre?


Azt úgy sem tudod megcsinálni hogy mindenkinek tetsszél, hiszen mindenkinek más az ízlése.


Van akinek a fekete hajú alternatív lányok jönnek be,

van akinek a göndör hajú vörös macák, s van még sokféle :)


Az a lényeg hogy a férjed számára te legyél a tökéletes nő. A legtöbb nő ennyivel meg szokott elégedni, legalábbis az lenne a normális ha megelégedne ezzel.


Mert ha ugye minden pasinak bejössz, akkor mindegyik szerelmes lesz beléd, és ha egyszer bedőlsz az egyiknek, elhagyod a férjedet. Na, de ez kinek jó?


Szóval szerintem ne akarj mindenkinek tetszeni, annak semmi értelme, az hülyeség :)

2010. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem vagy szép, átlagos vagy, és a szád nagyon elrontja az összképet, olyan vékony, zárkózottnak tűnsz tőle, de lehet hogy csak a képen látszik ilyennek. Bocs, de őszinte voltam. :)
2010. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
47%
Jó ez a kép. Most vertem ki rá. Huhh :))
2010. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
76%

Nos én férfi szemmel nézlek.

- nem látom,hogy kövér lennél,sőt...

- szép arcod van,olyan kislányos

De számomra a szépség együtt jár a külső és belső tulajdonsággal.Hiába vagy szép ha iszonyú rossz természeted van..Nem ismerlek,így nem is mondom,hogy milyen rossz tulajdonságaid lehetnek..

De a hozzászólásaidból,és abból,hogy negatív választ nem vársz csakis pozitívakat tényleg rossz lehet.

Így nekem,hogy olvastam 1-2 írásodat(sajnos nem lehetnem figyelembe venni) már lehangolt nagyon..Már nem tartalak olyan szépnek,sem kislányosnak...

Igazából az a típus lehetsz a férfiak szemében akit ha meglátnak szeretnének megismerni,udvarolni..De amint megszólalsz keresik a lehetőséget a menekülésre..

23/F

2010. márc. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
79%

véleményeket kértél. kaptál. és erre nekiesel annak, aki azt a szívességet tette, amire kérted. ez akkor hogy is van?


különben nem tudom megállapítani, hogy szép vagy-e egy fotó alapján. azt tudom megállapítani, hogy a fotó jó-e. és ez szerintem egy 10es skálán egy 5ös.


nem jöhetsz be mindenkinek, ugyanúgy, ahogy neked sem jön be mindenki. viszont a belső tulajdonságaiddal, stílusoddal, az emberekhez való hozzáállásoddal tudsz rontani, vagy javítani a külsődön .... a te döntésed, hogy mit választasz.

2010. márc. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondanám, hogy csúnya vagy, de igen valahogy nehéz figyelmen kívül hagyni a reakciódat és a hozzászólásaid. :D

Na jó megpróbálom azért. :)

Szóval mint már azt írtam nem vagy csúnya, csak nekem pl. a szemöldököd nem tetszik. Olyan semmilyen, túl vékony. Viszont ezen könnyen tudsz változtatni. :) A homlokod is széles szerintem vagy olyan fura nem tudom, fru -fru biztos jól állna. Nekem így lány szemmel annyira nem jössz be, és tényleg picit kalács fejed van :D de ez mondjuk szerintem aranyos egy lánynál. :) Meg valamiért az ugrott be, hogy biztos vidéki vagy, de ezt már tényleg nem tudom honnan vettem. :D Na mindegy a végeredmény nálam az, hogy nem vagy egy bányarém, de szép sem. Olyan átlagos.

20/L

2010. márc. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
55%
a szemöldököd nem oké, de amúgy az arcod többi része szép :>
2010. márc. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
80%

Noss én kb 14-nek néztelek(bocsi...)A szád nem tetszik,szerintem túl vékony és formátlan.Írtad ,hogy 53 kg vagy.Oké de ehez a 155 cm már nem passzol pl:)Nem tudom miért,de nekem is az ugrott be először,hogy túl husis vagy:)Amugy meg lehet az arc szép,ha a test nem jó hozzá(ezt ízért írtam mert te megkértél minket,hogy ne nézzük azt ,hogy belűl milyen vagy....)Ha fiú lennék akkor nem biztos,hogy bejönnél:)Így mint lány sem tetszel nekem.

Amugy meg szerinted miért van az,hogy van aki csúnyácska de belűl egy kincs,és meg lehet szeretni még szerelemből is?Mert aki kivűlről szép,de belűl "rohad" az már csúnya..én így vagyok vele.És nem igen értem miért itt kérsz véleményt,ha magadrol azt állítód,hogy szép vagy.Önbizalom az van,látom:)"Lehetsz te a világ legfantasztikusabb szilvája, érett..., zamatos..., kívánatosan édes, és kínálhatod magad mindenkinek, de ne feledd: lesznek emberek akik nem szeretik a szilvát."

Ezt jegyezd meg.


És ne kritizáld azt aki elmondja a véleményedet rólad!!TE KÉRTED!!19/L

2010. márc. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
65%
Már régen röhögtem ilyen jót.az előző oldalakra gondolok...
2010. márc. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!


A kérdésed alapján pozitív- negatív kritikákat egyaránt vársz. Sajnos a negatív kritikákat nem tudod elviselni - akkor miért tetted fel ezt a kérdést?


Azt hitted, mindenki azt fogja írni hogy gyönyörű vagy? Tény és való hogy helyes lány vagy, de nem mindenkinek egyezik az ízlése. Aki azt mondta hogy kövér vagy - fogadd el azt is, hisz te magad mondtad: Őszintén.


Azzal pedig nagy badarságot mondtál, hogy ne kövérezzen le ha nem ismer... akkor ne mondja rád senki sem hogy szép vagy, ha nem ismer, nem?

2010. márc. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!