Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés terhesen? Mit tegyek?

Hajfestés terhesen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem arról szeretnék vitát nyitni; hogy lehet vagy nem lehet várandóssan hajat festeni; hanem egy kis segítséget kérni! Szóval befestettem a hajam(16 hetes kismama)a szokásos festékkel; amit mindíg is szoktam használni.Sötét barnára szokta befogni....viszont most inkább szőke lett a teteje a vége sötét barna.Vállalhatatlan.Tudom a hormonok miatt! Van már egy fiam; velevis festettem a hajam.Ugyanígy jártam; de akkor nem lett ekkora a kontraszt 😩!Arra gondoltam megpróbálom színezővel; hátha.Nem szeretném végérvényesen elrontani a hajam.Mit gondoltok a színezőnél is fent áll a veszélye; hogy nagyon más színt kapok? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Tippek; ötletek? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

#Várandósság;hajfestés;hajszínezés
2016. febr. 4. 12:05
 1/8 anonim válasza:
46%
Borotváld le a hajad, azzal nem lesz ilyen gond. :DDD
2016. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem más nem segített, csak a melírozás, így nem olyan feltűnő. Lett bele téve pár világosabb csík, pár sötétebb, előtte a fodrász a vége felé kicsit leszívatta, így most nem rossz.

Eddig az életben nem voltam fodrásznál festetni, csak vágatni, de most úgy gondoltam, muszáj.

Direkt olyat kértem, aminél a lenövés se lesz feltűnő, így elég két-három havonta beugrani hozzá melíroztatni.

2016. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is más szín lett, mint amilyennek lennie kellett volna, a festett részek ugyanolyanok, mint a szokásos, de a töve vöröses árnyalatú, pedig maga a festék nem vörös.

Szerencsére nem túl nagy a kontraszt, csak erős fénynél látszik.

A helyedben én kikérném egy fodrász véleményét, segítségét.

2016. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én javasolnám, hogy ezt most már inkább bízd fodrászra. Nem azért, mert otthon nem lehet szépen hajat festeni, én is magamnak festem már kb. 14 éve, terhesen is, de hála az égnek eddig mindig olyan színt kaptam, amilyet akartam. De ezt most már inkább fodrásszal hozatnám helyre és nem kísérleteznék. Lehet, hogy a színező segítene, de lehet, hogy annak is más színe lenne.
2016. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az a baj; hogy a fodrászokbis azon a véleményen vannak; hogy ebben az állapotban nem lehet tudni előre mi lesz a végeredmény!Ők is csak arra támaszkodnak; hogy az 5- ös színmélység; barna lesz...azzal már nem tudnak mit kezdeni; hogy az én fejemen momentán szőke!
2016. febr. 4. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a sajátommal szinte teljesen azonos árnyalatúra színeztetem a hajamat a fodrászomnál, ami egyelőre elég az ősz hajszálak ellen, így inkább csak kopik róla az anyag és nem egyértelmű lenövés látszódik. Terhesség alatt is ő csinálta és nem vettem észre különbséget.
2016. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben melírral jól el lehet fedni a különbséget.
2016. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Furcsa, nekem ugyanolyan lesz a hajam terhesen is minden alkalommal (fodrász csinálja, keveri a festéket porból, nem kész hajfestékkel). Esetleg egy jó fodrászt, ha keresel?


Vagy a hormonok nem mindenkire hatnak?:)


34hkm(4-5 hetente kell festeni a hajam, mert őszülök)

2016. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!