Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Panelban elo kismamik ti...

Panelban elo kismamik ti festetek hajat terhesen?

Figyelt kérdés
25hetesek vagyunk.bar hullik a hajam de terhesseg utan felek megjobban fog,tudom nemez a leglenyegesebb dolog de sose hagytam kifakulni a hajam mivel barna es nemszeretem szeretnem visszafesteni feketere. Maszkot is vennek.Nemtudom artok e ezzel mivel panrlba is elek?!Van aki feszi panelba is a hajat?

2014. dec. 28. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a panelhoz? Ott is van ablak, ki is tudod nyitni, tudsz szellőztetni, ha kell... nem értelek.
2014. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kelemen Szabina ***** válasza:
100%
Semmi bajotok nem lesz. Ammonia menteset vegyel! Nyitogasd az ablakot gyakran vagy ritkan. Szivatas es a fekete hajszin kerulwndo nekem ezz fodrasz mondta, szoke lehet csak szivatas ne Nekem nagyon meggybordó en is feltem h piros foltos lesz a bore de ez hulyeseg ! A szag jobban art.
2014. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi köze a panelhoz...


Igen én festettem.

2014. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem festettem terhesen, bár mi nem panelban lakunk... De amúgy mi köze a panelhoz?
2014. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Panelhoz annyi.h kicsi a furdo es ott nincs ablak telen meg hath napi egyszer szelloztetek huzatosan 4-10

Percet.De koszike megoldjuk:) am nemszivatni akarom csak sima feketere festeni

2014. dec. 28. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Pont a fekete hajfesték,meg a vörös,amit nem lehet terhesen festeni,és nem a belégzés a lényeg,hanem az h felszívódik a bőrödön keresztül!akko inkább válassz sötét barna hajfestéket!
2014. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Feketére ne, mert a fekete a legkárosabb, bőrön át bejutnak a szervezetbe a káros anyagok a festékanyagból. Bármi más szín okés, csak ezt ne. Egyébként hajfesték helyett használhatnál színező sampont. Igaz gyakrabban kell, de kevésbé macerás, hiszen olyan mint egy sampon, és nem is ártalmas.
2014. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem panelban sincs általában túl nagy ablak a fürdőn. Akkor meg szellőzztess aznap kétszer, egy kis friss levegő nem árt meg. Mi alapból nem napi egyszer szellőztetünk.
2014. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kelemen Szabina ***** válasza:
100%
Konyhaba probald meg. Es a fodrasz a feketét mondta h a legartalmasabb szin. azt hittem a adzag miatt. De enis inkabb ammoniamentes sotet barnara szavazok. De ha senkinek a tanacsat nem fogadod meg akkor sztem felesleges kérdezni ;-)
2014. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz.
2014. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!