Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen figurát ajánlanátok?

Milyen figurát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Megyek majd fodrászhoz, és nem tudom, milyenre vágassam.(unom már, hogy mindíg ilyen egyhangú ) a hajam hosszú, barna erős, vastag szálú kb. A hátam közepéig ér. Az arcom a kerek és az ovális között van, 14/L vagyok (és a szüleim nem engedik, hogy megtépessem.)
2016. jan. 28. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit értenek tépés alatt? Elől nem lehet tépett?

Vagy nem lehet lépcsőzetesre vágva? Pedig a lépcsőzetes lenne jó, főleg ha erős szálú, sokkal jobban állna és könnyebb lenne kezelni is. Az egyforma hosszú erős szálú sok hajból nagyon nem jó.

Egyébként mást nem lehet, ha nem engedik, max. a hosszúságával lehet játszani.

2016. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Mindenesetre a hosszából ne vágass, mivel a hosszú haj a legszebb. Persze ha egészséges és nem töredezett. Ha egyenes a hajad akkor a lépcsőzetes nem a legjobb választás. Én ilyen U vagy V formájút ajánlok:


U- [link]


V- [link]

2016. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!