Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlanátok...

Hány éves kortól ajánlanátok a hajfestést?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom a nemrég divatba jött ombre hajviseletre. Sima, egyszerű vagyis a klasszikus tetszik ( kiszőkített ). Barna színű a hajam. 7. év végén nyárra szeretném.

2016. jan. 27. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
50 évesnek , akinek őszül a haja.Neked elég lenne valami bemosó festék a nyárra, ami később kimosható.
2016. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
fesd nyugodtan, 1x élünk :$ :D
2016. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

"a nemrég divatba jött ombre hajviseletre"


Nos, azóta ki is ment a divatból.

Amúgy 50 felett, vagy ha őszülsz.

2016. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jól tippelek, max 12-13 éves lehetsz. én sehány éves kortól nem ajánlom, de általánosban meg aztán végképp nem.
2016. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha van rá pénzed, nyugodtan. Ombret otthon nem szabad csinálni, fodrásznál viszont 10.000 felett van.
2016. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általánosban már festette pár barátnőm annak idején. Én nem festettem akkor sem, és azóta sem festem. Meg vagyok elégedva a természetes hajszinemmel. De ha te úgy érzed, hogy változtatnál, akkor nyugodtan vágj bele. :)
2016. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bőven 10ezer felett, mert maga a szőkítés lesz annyi, arra még festeni is kel.

De amennyi ocsmány ombrét láttam ma, inkább ne csináld... undorító ahogy kinézett a legtöbb. Gondolom ők házilag hozták össze, inkább lenőtt haj volt mint ombre. Meg sárga és vörösessárga... nem szőke.

2016. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Várj még vele több okból is...én már nagyon megbántam, hogy fiatalon elkezdtem gyötörni a hajam vasalással, festéssel és társaival.


Nagyon sok és gondos ápolást igényel, amiben ha valamit kicsit is elrontasz vagy ha egyszerűen túl érzékeny a hajad akkor száradt és töredezett lesz, le is éghet az egész szőkített rész, száraz lehet, amit csak nagyon sok kínszenvedés árán hozol majd rendbe, ahelyett hogy örültél volna a szép természetes egészséges hajadnak.


A másik, hogy az ombre már nagyon nem divatos. Ami mondjuk kit izgat, ha neked ez tetszik, akkor mindegy mi a divat...viszont nagyon kevés fodrász tudja szépen és igényesen megcsinálni és aki megtudja az jó sokat fog kérni érte.

Viszont a fodrászok nagy százaléka nem fogja igényesen megcsinálni és ismét azt fogod kívánni bárcsak megmaradtál volna az eredeti hajadnál, mert nem is olyan menő, mint gondoltad.


Várj még vele pár évet, ha akkor is tetszik és tényleg szeretnéd akkor menj el egy profi fodrászhoz.

2016. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!