Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajhoz milyen szinű...

Barna hajhoz milyen szinű véget ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kreppapírral akarom befesteni a hajam végét. Mivel barna a hajam, és nem nagyon világos(nem is az a nagyon sötét barna) nem tudom, hogy milyen színű legyen a vége. Szerintetek milyen lenne jó hozzá?

2016. jan. 27. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen, mert ebből nem lesz ombre, csak egy igénytelen otthon összetákolt, lenőtt hatású, kétszínű ronda haj. Ombrét meg mesterfodrász tud festeni. Az színátmenetes... nagy különbség.
2016. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
barna
2016. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: nem a véleményed kérdeztem,hogy milyen lenne,hanem azt hogy milyen szín lenne jó! Szövegértés!! :'D Az ombrét azért irtam oda, mert ombre hatásúra fogom megcsinálni. Tudod felül a rendes hajszín,alul meg a kreppapír színe.😂


Második: Pls! Szövegértés!! :'D Barna hajhoz milyen színű vég lenne jó? Barna hajhoz barna vég?! Gratulálok! 🙉🙈 Ha arra gondoltál,hogy világosabb barna,vagy sötétebb akkor meg azt ird! Köszi

2016. jan. 28. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:

jezusom ilyen gyasz embert😂

illik hozzá a kék, ha mondjuk igényesen leszőkítve+színezővel csináltatod. meg a rózsaszín is. de nem egy szart se érő kreppapírral, ami csúnya, foltos és színtelen lesz. mellesleg gondolom anyád nem engedi a színezőt, ezért ezt kikönyörögted. de csináld csak, az a két szín amit mondtam illik bele.

2016. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de hülye vagy kérdező.. a barnával arra próbáltam utalni, hogy hagyd úgy, ahogy van, az ilyen kék, lila stb színű hajvégek nagyon szánalmasak már 2016-ban. de látom neked aztán mindegy.
2016. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engedné anyu, de felesleges lenne egy jobb haj szinező, nekem jó a kreppapír, mivel csak egy kis szint akarok a hajam végére, és rohadtul de leszarom ha nem divatos! 😂 Különben ha kiirom,hogy milyen szín lenne jó a barna hajhoz, akkor eleve valamilyenre belessz szinezve, és nem barna marad! 😂😂 Meg engem nem érdekel mások véleménye, ha azt mondják rá, hogy ronda, nekem tetszen és kész!
2016. jan. 28. 18:28
 7/8 anonim válasza:
Narancssárgát,sötétebb zöldet és türkiszt :)
2016. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2016. jún. 23. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!