Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hogy még mindig...

Hogy lehet hogy még mindig nem értem el az álom hajhosszúságot?

Figyelt kérdés
2013-ban nyakig érő hajam volt.Azóta növesztem a hajam,most lapockáig ér,de 2 hónapja volt egy egészségügyi hajvágás.2-3 havonta vágatok a végéből.Hellyel-közzel fotózom a hajam,hogy lássam a változást így tudom hogy tavaly januárban is ugyan ilyen hosszú volt.Teljesen egészséges a hajam soha nem volt töredezett,de mégsem tud nőni.Lehetséges hogy túl gyakran vágatom vissza?Mennyi lenne az ideális,hogy nőljön is?Szeretnék csípőig érő hajat és nevetséges hogy más ennyi idő alatt már megtudta növeszteni,talán a fodrászom elfarigcsálja a növesztett centiket?Egyszer volt szőkítve a hajam,de jól bírta most is egészséges és rendesen ápolom.

2016. jan. 1. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az van, amire gondolsz, hogy túl gyakran vágatod a végét, nekem fél évente is elég, és mivel nekem festett a hajam eléggé jól követhető mennyit nőtt egy fél év alatt. Én ennyi időközönként vágatok a Nagyimmal a végéből (nem fodrász), pont tegnap következett be egy hajvágás, nem volt egészségtelen a vége, nekem csak azért kell, mert nem egyenletesen nő, hanem az egyik oldal mindig rövidebb 2 centivel, de mire szintbe hozza kb. annyi lesz levágva, ami a fél év alatt nő (átlagban 5-6 centi). Ez is lehet nálad, ha bár nem hiszem, mert csak mondta volna a fodrász. De ha tényleg teljesen egészséges a hajad és a vége is, nem töredezett, és nem nő felemásként, mint nekem akkor elég 4-5 havonta vágatnod. De lehet a 6 hónap is belefér.
2016. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én félévente szoktam csak vágatni, akkor is csak igazítani, így gyorsan nő

tavaly ilyenkor hátközépig ért, most a csípőmig (igaz, nemsokára megyek fodrászhoz, úgyhogy pár centivel rövidebb lesz)

ha ápolod a hajvégeket, nem kell olyan gyakran vágni és gyorsabban nő :)

2016. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 havonta vágatni teljesen értelmetlen, ha semmi baja a hajadnak. Vágatni akkor kell ha töredezik. Nekem kb évente elég. Hamar meg is nő a hajam.
2016. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!