Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen az "álom" hajatok?

Nektek milyen az "álom" hajatok?

Figyelt kérdés

Kinek mi az álma milyen hajat szeretne?:) Nekem jelenleg mell alá ér 5-7 centivel, barna dús hajam van.


szeretnék : Derék vagy annál picit hoszabb, ombrés hajat. És persze nagyon egészségeset!!



Na kinek mi az álma?:) 20/L


2013. szept. 24. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Olyan, ami sose kócos, mindig úgy áll, ahogy szeretném,

és nincs benne egy szál ősz sem festék nélkül sem.


Derék alá érő nagyon dús, egészséges, de nehezen kezelhető hajam van, ami kezd őszülni, de festetni nem akarom.

2013. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő, hosszú, sötétvörös, dús és fényes:)))

Jelenleg mell alá ér, és vörösesbarna, de nem túl dús általában:/ De legalább nem töredezett.

Még kb 10 centit kell tehát hozzánövesztenem, szerintem egy éven belül nagyon maximum meg kell legyen:)

2013. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az álomhajam :) 1,5 év kell még hozzá, mert 2-3 havonta vágatom, hogy sűrűsödjön és hogy egészséges maradjon.

2013. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lapockáig érő, fullámos vörös haj az álmom. Ehhez képest: elég furcsa fényű barna (olyan fakó kopottnak látszik még ha csillog is) és úgy a vállamig ér. De az álom szín megvan, ha hennázom! :D
2013. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg barna, váll alattig ér, és jobb oldalt 1 centisre van vágva, ott kék.

Az álomhajam nem túl hosszú, kb mell alattig érő, picit rövidebb, természetesen se nem hullámos, se nem göndör, hanem picit kócos hatást kelt. Persze nagyon egészséges, és nem zsírosodik hamar, ellentétben a mostanival. A felnyírást szerintem megtartanám, de ha pár év múlva teszem majd fel magamnak ezt a kérdést, biztos anélkül mondanám :)

Egy másik verzió amit el tudok képzelni az egy olyan erős piros haj, ami nem fakul ki két mosás után (már volt hozzá szerencsém)

2013. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A mostani: ful ala, vall fole er, barna, nagyon dus, es egyenes..

Az alom hajam: derekig ero, nagyon dus, gondor/hullamos, barna.

2013. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

középbarna, kb vállig érő hullámos hajam van, a hullám nem természetes, hajmosás után tekergetem be

ilyen hosszú hajat szeretnék (középső)


[link]


ilyen színben, nem akarom festeni, hanem természetes úton akarom sötétíteni a hajam

[link]

2013. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Majdnem fenékig érő, dús, erős szálú, hennás hajam van. Mell fölé érő, világosbarna hajat szeretnék :) Nemsokára levágatom és lenövesztem.


Nem tudjátok ti még, mekkora átok a hosszú haj :D Én gyűlölöm, alig várom, hogy levágjam!!

2013. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyakig érő egyenes fekete haj. Nagyon rég óta olyat szeretnék és már mindent kipróbáltam, de semmi sem vált be.

15/F

2013. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régebben a combig érő volt az álmom, aztán el is értem, de májusban levágtam fenékig érőre, azóta megint a combom tetejét súrolja. Most gondolkodok rajta, hogy levágjam-e úgy a fenekem közepéig vagy csípőig. Annál rövidebbre sosem mennék. Egyszer kíváncsiságból kipróbálnám a térdig érőt. Igazából csak a színén változtatnék a hajamnak, ha tehetném, koromfeketét szeretnék. A tövénél így is feketének látszik, de a vége sötétbarna.
2013. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!