Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így is sokat kell majd levágni...

Így is sokat kell majd levágni, vagy csak minimális mennyiséget?

Figyelt kérdés

Szeretnék átállni a szilikonmentes hajápolásra. Fenékig érő, dús, sötétbarna hajam van, kis mértékű töredezettséggel (melyet próbálok korrigálni ápoló olajokkal és pakolásokkal).


Az lenne a kérdésem, hogyha szilikonmentes samponnal elkezdem mosni, és a hajvégekre argánolajat használok, akkor kevesebbet kell majd levágni, vagy ugyanúgy törni fog, mintha nem használnék rá semmilyen olajat? (Mert ugye a sz.mentes sampontól pár hónapig fakó és sprőd lesz).


2015. dec. 25. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

èn is ezt hallottam. aztán egyszer vèletlen szilikon mentes sampont vettem a dmben.(isana talán) a flakon vègèn vettem észre. semmi valtozast nem okozott,fel se tűnt!!!

most yves rocher sampont ès balzsamot hasznalok. ezek is szilikonmentesek. komolyan, mèg jobb lett a hajam , csillogóbb.

egyátalán nem tapasztaltam azt,amit a bloggerinák terjesztettek,hogy mennyire rossz állagú lesz tőle a haj.

talán azt vettem èszre,hogy jobban beszívja a hajam az olajokat . sztem ez a szilikonmentessèg miatt.

semmi karos dolgot nem okozott nekem!!nem is használnám akkor

2015. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hajtípusfüggő. Mindenkinek más válik be.

Az biztos, hogy korrigálni nem fogod a hajad olajokkal, a törött résznek ints búcsút és vágasd le, mert anélkül garantáltan csak egyre rondábban törni fog. Utána már van értelme hajvégápolózni. Aztán szükség szerint vissza kell vágni a végét mindig és kész, senki nem jósolja meg előre, a te hajad hogy fogja viselni. :)

2015. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!