Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem a (göndör)...

Hogyan növesszem a (göndör) hajamat ricinus olaj nélkül?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy azt a fejbőrbe kell belemasszírozni de nekem attól nagyon le zsírosodik. Esetleg valami más módszer?

2015. nov. 10. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika. Vitamin.
2015. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magától is nő a hajad...
2015. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne vágasd le, és majd megnő...

Egyébként szárazon is birod masszírozni a fejbőrödet, akkor egy kicsivel gyorsabban nő.

2015. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Oncer válasza:
Vannak akiknek attól gyorsabban nő a hajuk, ha hónaponta vágnak belőle picit. De próbáld meg párszor úgy, hogy a hajadba masszírozod, kerülve a fejbőrt. Próbát megér
2015. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapvető dolgokban tudok neked segíteni csak,mert nekem egyenes a hajam. A vitaminok tényleg segítenek,de eheted marokszámra,ha mechanikai hatásoknak teszed ki.... Próbálj átállni arra,hogy egy héten csak egyszer mosol hajat,ha tényleg zsírosodik akkoris max. 2x. A ricinusolaj jó volt az én hajamra is,de hogy gyorsabban nőtt volna,azt nagyban kétlem. Fényes lett tőle és szép dús,de én is jártam már úgy vele hogy nem mostam ki rendesen a hajamból és zsíros marad....kellemetlen.

Volt hogy csak tojással mostam hajat,biztosan szép volt,de volt vele gondom mint pl: Ha csak az öblítésnél melegebb volt a víz a tojásfehérjék kicsapodtak a hajamra és utána szedegethettem ki,na meg persze az is hogy nem tudtam vele hajat mosni,...lehet én voltam béna,de nem egyszer próbáltam. Sörrel ha öblítesz a hajad imádni fog ezért a gyöngyszemért,nem kell ezt mindig csinálni,de fényes és dús lesz a hajad és nem lesz sör szagú!!!! Revaliddal is próbálkozhatsz,biztos hat,nekem is jobb lett a hajam és körmeim "állaga" tőle,,pedig a bukszám nem engedte hogy rendszeresen használjam. A tojás a hal,a banán mind védik a haj szerkezetét és igen a banán serkenti a növekedést,de ne várj tőle sokat,csak kis mértékbe látszik,szóval ne rohanj el venni banánt kiloszámra...csak megundorodsz tőle,csak naponta mondjuk 2-t egyél. Lazacra azt mondják hogy segít a hajnak,hát az ára is nekem a padlóra kerülni :D bocsi elkalandoztam....

Sok mindent kipróbáltam már,ugyhogy ha kérdésed van írj. ítürelmesen kell várnod és ha tényleg hosszú sörényt akarsz akkor mindig oda kell figyelned rá és meghálálja. Amúgy ha töredezett a hajad esélyed sincs a SZÉP hajra,úgyhogy menj fodrászhoz... Én is megtettem ezt a lépést,még sírtam is utána,mert derékig ért a hajam és vállig érőre vágattam....de azóta már 1,5év eltelt és újra derékig ér,mert foglalkoztam vele,de rengeteget,nem szárítottam nyáron meg semmi. Mondjuk ilyen időbe meg se próbáld hogy nem száritod meg mert megfázik...aztán hullik. Mondjuk kimondottan nem értek a göndör hajhoz,de ez egy átlagos leírás volt. Remélem segített!

2015. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problémám. Kb. augusztus végén/szeptember elején vágattam le a lapocka alá érő hajamat a nyakamig csak én nem számítottam arra hogy a fodrász ennyit vág majd belőle. Télen sem szoktam szárítani mert olyankor nagyon nagyra duzzad a hajam mivel dús/sok hajam van. Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!