Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit oldhatná meg a hajgondjaimat?

Mit oldhatná meg a hajgondjaimat?

Figyelt kérdés

A hajam kb a mellemig ér, göndör, elég dús, vastagszálú és száraz, fénytelen bár egy kicsit puhább mint volt John Frieda sampon+ balzsam használatától. Ami a legjobban zavar, hogy szállós( sokaknak az a bajuk hogy elnehezedik a hajuk, na nekem pont az ellenkezője a problémám) olyan mint egy oroszlán, hiába ritkíttatom mindig a fodrásznál.


Szerintem attól hogy felkötöm általában ugyanott a hajam egy csíkban ilyen"szőrös" hátul(szállós rövid göndör kiálló szálak) máshol meg hajmosás után tök szép, szépen göndörödik, de itt még a göndörsége is fura nincsenek meg a szép loknik. Biztos jobb lenne ha nem kötném fel, de a szép göndörsége max 2 napig bírja viszont egyáltalán nem zsírosodik még akkor (kb hetente mosom, max hetente 2X) és muszáj összefognom 2 nap után egészen a következő mosásig(otthon persze mindig kiengedem). Próbálkoztam hajhabokkal, hogy még hordhassam kibontva de nem működik.


Mit gondoltok, mi oldhatná meg ezeket a problémákat? Ricinus olaj? Vagy aza marokkói olaj vagy mi? John Freida krémmel próbálkozzak? Vagy valami mással? A javaslatotok használatát is írjátok le légyszi és hogy honnan tudom beszerezni:) Előre is köszi!



2014. jún. 13. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél kókuszolajat,hagyd rajta egy órát és mosd meg a hajad ahogy szoktad.Pár hét és gyönyörű,ápolt lesz a hajad:)
2014. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja!Bioboltban kapsz:)
2014. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) és a második dologra mit ajánlanál? Hogy jobban megmaradjanak azok a loknik amik hajszárítás után szépen beállnak?
2014. jún. 13. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hajgumit használsz,lehet az a gond.Vagy túl szoros.Én harisnyazokni gumiját szoktam levágni,fodrász ajánlotta,az nem bántja a hajat.(Otthonra jó) És ne mindig ugyanott kösd össze(lent,fent,középen)Vagy vegyél hajcsatot:)
2014. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a John Friedás curl reviver hajhab a legjobb. elvileg ugyan nedves hajra írják, de én szoktam szárazra is használni, s úgy szebb lesz. de hajmosás után bármelyik hab jó rá, mert megtartja a hullámokat, de ez a curl reviver a legjobb. próbáltam a john friedás krémet is, de az elnehezítette.

sajnos, ha azt akarjuk, hogy szép maradjon, vagy bevizezzük minden nap/kétnaponta, és habozzuk, vagy mossuk. én is utálom, ha kinyúlnak a hullámok, márpedig kinyúlnak, a felkötéstől, csattól, stb. nem használok szoros hajgumit, sőt, inkább csatot, lazán felkontyolom itthonra, de munkába muszáj valami normál frizura, ha csak ki van bontva, nem tudok létezni, dolgozni, itthon lenni se. pedig akkor a legszebb...

2014. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképp kipróbálom:)
2014. jún. 15. 00:22
 7/9 anonim válasza:
NE HAJSZÁRÍTÓZD!! ha teheted hagyd hogy a nap megszárítsa vagy szobahőmérsékleten száradjon! vagy ami még jó megoldás a diffúzoros hajszárító :) ha meg nincs idő megvárni míg magától megszárad vagy éppen az időjárás nem engedné akkor csak kis fokozaton szárítsd..mivel a hajszárító forró levegőt fúj ezáltal majdnem olyan mintha hajvasalóznád és mégjobban töredezik
2014. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hajszárítózás nem elég, attól még kinyúlnak a hullámok idővel. Én idejét se tudom, mikor hajszárítóztam utoljára, nincs is hajszárítom. Vizesen kell kifésülni, hajhab jó sok...mondjuk nekem nem mindig van hozzá türelmem, olyankor befonom
2014. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, és a Lushnak van curly wurly nevű, direkt göndör hajra kifejlesztett samponja. kókuszos az is. van otthon Lush bolt? én angliában vagyok, nem tudom.
2014. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!