Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rusk Deep Shine Smooth-tal...

Rusk Deep Shine Smooth-tal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Gördör, váll alá érő többször festett, szőkített hajam van. Szerintetek lehetne egyenes tőle? Ha nem is teljesen de legalább látványosan, hogy ne kelljen annyit vasalni?

#hajfestés #göndör #keratin #Deepshine Smooth
2015. nov. 5. 21:10
 1/2 Linda.Gregus03 válasza:
én pár hónapja rendeletem a pakolásukból, azóta samponom és kondicionálóm is van nem mondanám, hogy egyenesebb, de sokkal könnyeben szárítom ki, és max 1x húzom át a hajvasalóval
2016. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 titus92 válasza:
Én is megvettem, és már el is használtam, de én nem olvastam róla ilyet, hogy ez egyenesítene. Sima meg fényes lesz tőle legalábbis nekem. vannak olyan samponok amiktől kifejezetten gubancos lett, de ez azért volt jó, mert tök könnyen ki tudtam fésülni, puha lett, szval nekem bejött.
2016. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!