Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki td nkm segîteni abban,...

Valaki td nkm segîteni abban, hogy otthoni módszerekkel hogy, lehetne puhává tenni a hajat? Nagyon száraz és szálkás az egész.

Figyelt kérdés

Hajápolás.


Este ki probáltam azt, hogy diófalevelet forróvízben megfőztem ès kèsőbbabba mostam ki a hajam. Denemlátok változást. ès már 3 ève alig nő a hajam, ez alatt az èv alatt nőtt vagy 2cm-ert. Valakinek nincs valami jó módszere erre? Nem kèrek negatív válaszokat!



2015. aug. 18. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokat sütöd a hajad?


Nekem vastagszálú és szálkás hajam van, ráadásul dús, amíg nem ápoltam rendesen kezelhetetlen volt és mindig csomósodott.


Samponnak szimpla Kallos sampont használok (420 Ft fodrászkellékesnél), és akkora kiszerelés, hogy 1,5 hónapig elég. Mellé hajbalzsamnak szintén kallos nagy tégelyes keratin pakolást használok (ebből viszont csak hajvégekre, mert nagyon zsírosítja a hajat, kb fél évig elég, 900 ft körül van)


Mellé még használom vagy a schwarzkopfnak a gliss har repairjét, vagy ugyanebből az arany színűt, ami keratinos. Ha elfogy hajam állapotától függően veszem meg egyiket vagy másikat.

Ritkán ugyanebből a termékcsaládból veszek kis tégelyes hajpakolást, egy héten egyszer használom.


Plusz a hajpakolásos napon csinálok előtte egy nyers tojásos pakolást.


Kb ennyi és kijövök durván 3 ezer forintból, de több termék jóval több használatra elég mint egy hónap.

Márciusban államig ért a hajam, most már mellig. :)

2015. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!