Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétnaponta vasalás hővédővel...

Kétnaponta vasalás hővédővel mennyire árt a hajnak?

Figyelt kérdés

Levágattam a hajam állig érőre, a fodrász kivasalta, és isteni jól nézett ki.. Egészen máig. Megmostam, most rettenetes. Jobbra-balra áll, óriási hullámok vannak benne (nem az a cuki lokni, hanem egy hajszál egy S betű..)

Borzalmasan néz ki.. Összefogni nem tudom a hossza miatt. Muszáj lenne vasalnom. Most kétnaponta mosok hajat, majd ősszel visszaszokok arra hogy 3 naponta. Mennyire tenné tönkre a hajmosás utáni rendszeres vasalás?

Nem festem, szokott törött lenni a vége, de csak ha már fél éve nem voltam fodrásznál, ha rendszeresen járok akkor semmi baja. Regen a melír, festés, dauer meg se kottyant neki, bírja a strapát.


2015. júl. 14. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Tönkretennéd vele teljesen, mivel a vasalás kiszárítja és emiatt töredezik, a hővédő sokat nem ér ez ellen.

Inkább szárítsd be a hajad.

2015. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de a kétnaponta vasalgatás úgy tönkre fogja b. szni a hajadat, hogy még évek múlva sem fogod tudni helyrehozni. Ezt tapasztalatból mondom. Hiába bírja a festést, azt nem kétnaponta csinálod és amúgy is teljesen más alapon műküdik mint a vasalás.
2015. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak? Ne menjek emberek közé fél évig?
2015. júl. 14. 16:19
 4/6 A kérdező kommentje:
:((
2015. júl. 14. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk szárítsd be hideg vagy alacsony hőfokon????
2015. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszárítva ilyen. A hajamat eddig még senki nem tudta szépre beszárítani, formázni csak hajvasalóval lehet.
2015. júl. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!