Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Sürgősen szükségem...

S. O. S. Sürgősen szükségem lenne segítségre, tanácsokra. A hajam a vasalástól (stb. ) megtöredezett és nem tűnik egészségesnek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretném helyrehozni.Előszöra brazil keratinos cuccot akartam,de lebeszéltek róla, most a Joico termékeken gondolkodom,viszont az ára miatt nem vagyok biztos benne, félek hogy kidobnám azt a sok pénzt hiába.Tanácsok?Tapasztalatok?

2015. júl. 10. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is vágasd le a végéből az eltörött részt.
2015. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az első, hogy levágatod a letöredezett részt. Ne vasald a hajad, ha nagyon kell, akkor MAXIMUM, de tényleg maximum egy héten kétszer. Az árt a hajnak a leginkább. Használj rá valamilyen haj olajat a végére, és azt mondják, a szárítás káros, de ez nem így van. Most nyáron a melegbe hagyhatod hogy megszáradjon, de ha nedves hajjal fekszel le aludni, az nem jó, mert korpás és zsíros lesz a hajad, mert befülled ahogy a hideg párna és a meleg fejbőröd között van. Ha nincs nyár, akkor a hajtöveidet muszáj megszárítanod, a hosszát már nem fontos. És szárítás előtt mindig fésüld ki! Én sem ajánlom a brazil keratinos vasalást, a másikról amit írtál nem hallottam.

Tehát a hajad kerülje a vasalást lehetőleg, vagy ha annyira egyenesre akarod akkor körkefével szárítsd. És használj haj olajat!

2015. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A brazil is jó, ha hozzáértő szakember csinálja.

A Joiconak is nagyon jók a hajújraépítő dolgai. Hogy drága? Sajnos ami használ is valamit, az sokba kerül. A bolti cuccoktól nem sok jót kell remélni.

2015. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Esetleg a Joicohoz hasonló terméket tudtok?
2015. júl. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!