Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a szoli mánia nyáron?

Mi ez a szoli mánia nyáron?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el hogy nincs ideje valakinek napozni, pl elmegy havonta strandra egyszer és megvan a színe... tartósabb és olcsóbb a szolinál. Na meg nem is árt annyit a bőrnek. Akkor miért szoliznak inkább?
2015. jún. 19. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azért járok el néha, hogy meglegyen egy alap színem és ne égjek meg nyáron a napon. Nem úgy vettem észre, hogy kevésbé lenne tartós. 3 hete voltam legutóbb, még teljesen megvan a színem. Egyébként azért szeretem a szoláriumot, mert 10 perc alatt érhetem el azt, ami egy napba kerül időben. Havonta egy strandolástól nem lesz színe az embernek.
2015. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélek, hogy D-vitaminból többet kéne bevinnem, ezzel legalább kompenzálom valamilyen szinten.
2015. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem csak a barnaság miatt járok (nehezen barnulok, nekem egy napos strandolás nem ér semmit, csak leégek aztán ugyanolyan fehér maradok, szoliba azzal a pár perccel elérem hogy legalább ne legyek vizihulla színű, ott soha nem égtem le, mindig csak barnulok), hanem mert a vállamon néha kijön egy-egy pattanás, amit a szoli nagyon szépen eltüntet.

Egyébként szerintem nincs okod ezen kiakadni, aki szoliba akar járni az ígyis-úgyis fog, te meg nyugodtan napozgass és ne bíráld azt, aki nyáron betéved a szoláriumba.

2015. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én csak kérdezem miért csinálják, mert számomra teljesen érthetetlen. Nem láttam még szép szolis bőrű lányt soha... pedig látok bőven mivel ahol lakok alattunk van a szoli pont. Annyira rondák lesznek tőle, és nem csak szerintem. De ők akik szoliznak miért nem veszik észre? Főleg mikor már csupa foltosak/szeplősek is tőle? Vagy öreg és száraz a bőrük már... ehhez nem is kell sok alkalom a szoliban.

A természetes bőrszíne meg mindenkinek a legszebb... mi bajuk azzal egyáltalán?

2015. jún. 19. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg bejönnek a barnább nők és szeretek barna lenni. Nem vagyunk ugyanolyanok. Ez nem igaz, hogy a szoláriumban mindenki csúnya. Ez maximum a legprolibb szoláriumokra igaz, ahova csak azok járnak, akik rá vannak szokva és szeretik az olcsóságot. Mellesleg azért is szeretem a szoláriumot, mert egy tök jó időtöltés. Szól a zene, pihenek, érzem hogy tisztul a bőröm és annyira nem drága.
2015. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát a szolitól ugyan nem tisztul a bőröd. : D

sokan azért járnak szoliba, mert napon nem, vagy csak nehezen barnulnak, és mindenképp barnák akarnak lenni.

én nem ítélem el a szolisokat, a saját bőrükkel azt csinálnak, amit akarnak. de az tény, hogy nem egészséges. valakinek bejön a szolis bőrszín, valakinek nem. a magyar sztárokon is nagyon látni azt a narancsos szolis bőrszínt, szerintem nem szép, pedig ők biztos nem a proli szoliba járnak. de ha nekik ez tetszik, csinálják...

2015. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem eltüntette a pattanásaimat, szóval tisztább lett
2015. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

fura hogy mindenki ezt mondja, mennyire eltünteti a pattanásokat.

nekem jól bebarnította a helyüket, azóta is ott díszelegnek a barna hegek. amikor ezt mondtam azoknak, akik ajánlották patti ellen a szolit, azt mondták, hogy ja nekik is olyan lett, de a pattanás eltűnt! na köszzz... magától is eltűnt volna heg nélkül

2015. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért maradt ott a heg, mert szoli után nem kented valószínűleg a tested testápolóval. Én is a pattanások miatt jártam, szoli után körömvirágos testápolóval kentem a pattanásos részt és csodák csodájára egy darab heg nem maradt a vállaimon.
2015. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

minden nap testápolózok.

jó neked hogy nem maradt heg. : (

nekem most a bőrgyógyász segít benne. ő mondta, hogy a legnagyobb butaság patti ellen szolizni, csomó páciense fordul hozzá ezzel. el is magyarázta, hogy működik ez. de jó neked, hogy nem lett gond.

2015. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!