Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy nyáron ne...

Mit tegyek, hogy nyáron ne barnuljak le?

Figyelt kérdés
Sajnos könnyen barnulós típus vagyok, viszont nekem a fehér bőr tetszik! Ha fényvédőt használok az segít?előre is köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 16. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
50-es fényvédőt használj, és 2 óránként kend is újra ha a napon vagy. Ja és nézz utána a neten mert vannak fényvédők amik alatt lehet kicsit barnulni, és van olyan is ami alatt nem. Legjobb választás a gyerekeknek való szerintem.
2015. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez ugyanolyan testképzavar, mint az anorexia. Szerintem beszélgess erről egy pszichológussal.
2015. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

50+os napvédőt használj és folyamatosan kendd magad újra, ahogy az első válaszoló is írja.

Nagyon jó 50+os fényvédőket lehet kapni olcsón, pl. az Aldiban az Ombia termékcsalád napvédői iszonyat jók (1500-2000 Ft-ok), és a DM-ben is van egy termékcsalád, asszem Sun Dance a nevük, azok is szuperek (2000-2500 Ft-ok).

Meg persze ott van a Nivea, ami 4500, de ugyanolyan jókat feleennyiért lehet kapni.

2015. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor elő a naptejjel. arcra érdemes olyan venni, ami kifejezetten oda való, és nem túl zsíros. gyógyszertári márkák közül válassz, pl. eucerin, vichy, la roche posay, bioderma.
2015. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
mit nem adnék, ha olyan könnyen lebarnulnék, mint te. Mért akarsz fehér lenni?? Az egészségesen barna bőr sokkal szebb.
2015. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Ne legyetek már hülyék, semmilyen napfényvédő nem gátolja meg a barnulást. A LEÉGÉST akadályozzák meg. Barnulni akkor is fogsz, ha 50+-osat használsz.


Kérdező, tedd azt, amit én: nyáron ne menj ki a szabadra.

2015. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát a fényvédő visszaveri a fényt a bőrödről, te attól nem fogsz barnulni... én is naptejjel vagyok hófehér, fényvédőzöm magamat, nem barnulok.

ha keveset kensz fel, és nem gyakran, vagy vannak a fényvédőben barnító összetevők, akkor lehet barnulni tőle.

2015. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen mentolos fehérítőkrémek. Kínában/Tajvanon ezt tolják egyes hölgyek (pontosabban sokan).
2019. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5: Nem szebb. Nem akar mindenki cigókra/niggákra hasonlítani.
2019. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9, azóta én is megbékéltem a hófehér bőrömmel, tényleg nem szebb, de nekem akkoriban valamiért jobban tetszett. Mostmár örülök a fehér bőrömnek. 😃
2019. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!