Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a...

Szerintetek levágassam a hajam? 14/l

Figyelt kérdés

Nincs teljesen hosszú hajam, mell felett ér. Nagyon töredezett. Nehezen lehet vele bánni. Egyébként középbarna színű. Szeretnék egy kis stílusváltozást így nyárra. Nem akao rvid hajat, csak valami ilyesmit :

[link]

Csak az a baj, hogy nekem ez a haj csak így, becsavarva tetszik, tehát az plusz idő reggelente. Én megcsinálom, csak nincs hajsütőm csak hajvasalóm. Tudom, azzal is lehet, de nem olyan szépet mint hajsütővel.

Szerintetek kérjek ballagásomra hajsütőt és vágassam le, vagy várjak még? Ha vágassam, akkor szerintetek érdemes e még ballagás előtt, vagy mindenképp utána? Az a baj, hogy egész életemben hosszú hajat akartam, és félek, hogy nem fog tetszeni.



2015. máj. 31. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vágasd le mindenképp, ha törött és nehezen kezelhető, mert ezek szerint már csúnya és egészségtelen a hajad.

Én azt javaslom, hogy ne hajsütőt kérj magadnak, hanem hajcsavarókat, ugyanis ezt a hajat azzal nagyon könnyű megcsinálni és nem is égeted szét a hajad, egészséges marad. Youtube-on pedig tudsz olyan videókat nézni, amik segítenek neked megtanulni, hogyan használd a hajcsavarót. :)

2015. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágasd le, ha töredezet akkor már úgysem segít :( De lehetne még egy kicsit rövidebb, mondjuk áll alá érő, az olyan szexi :)
2015. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2015. máj. 31. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágasd, ha töredezett, de ha amúgy is könnyen törik a hajad, akkor a mindennapos sütés-vasalás annyira ki fogja nyírni, hogy vágathatod egyre rövidebbre...
2015. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, köszönöm
2015. jún. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!