Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam ilyenre a hajam?

Levágassam ilyenre a hajam?

Figyelt kérdés
fejformám ugyan ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=-YumtY_sjx8
2015. febr. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne, nem néz ki olyan jól.

Hagyd meg inkább.

2015. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, de ha szeretnéd és jól éreznéd magad vele, akkor persze. Csak gondold át, nehogy megbánd, mert persze, visszanő, de azért eltart egy darabig.
2015. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Uhh ez komoly? Inkább menj el fodrászhoz annyit megér. De szerintem a videóban lévő csaj am. sem szép, de így aztán jól seggbe rúgta magát egy időre. :D
2015. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes ez a haj.
2015. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Ez a lány a videón alapból elég ronda volt, de ezzel még adott a szarnak egy pofont. Nagyon csúnya

F18

2015. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú, oviban volt ilyen pár kislánynak a 90-es évek elején. Ők is utálták és mindig irigykedtek a szép hosszú hajúakra. Bilifrizura. Ez nem áll jól senkinek szerintem, nagyon igénytelenül is néz ki - na nem csoda, ha otthon kaszabolta össze.

Nincs baj a rövid hajjal, ha nagyon szép és szabályos arcod van, akkor jól fog állni, de ne ilyen gagyira vágasd szerintem.

2015. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább vágd le az egészet kopaszra mint ilyenre
2015. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!