Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajam?

Szerintetek levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
13/l vagyok és körülbelül olyan mellig érő hajam van, de nagyon nem szeretem. Unalmas, és nem szeretem, hogy az arcomba belelóg. Gondolkoztam, hogy egy kicsit fiúsra vágatom |körülbelül, mint Shailene Woodley-nak|, mert szerintem az állna nekem jól. Csak egy pár dologtól rettegek... 1. az osztálytársaim szinte mind, kivétel nélkül barom, és és azt vágnák a fejemhez, hogy biztos tetves lettem. 2. Most épp a hosszú haj a divat, és az utcán félek, hogy leszólnak. (önbizalom lvl. 666) 3. Mivan, ha mégsem állna annyira jól. Nos, ebben segíthettek, és ömm.. megpróbálok egy olyan képet belinkelni, ahol úgy van összekötve a hajam, hogy mintha rövid lenne a hajam. Légyszi segítsetek, és írjátok meg, ti levágnatok-e! :3 (xd ezt szépen megfogalmaztam)Mondjuk ha nem írná a képfeltöltés.hu, hogy túl nagy fájl XD Még gondolkozok, hogy oldjam meg.:D

2015. ápr. 25. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még , miért próbálhatnád ki? Ha pedig szerinted is jól állna akkor nyugodtan vállald be. Egyszer meg úgyis visszanő

19F

2015. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Én simán kipróbálnám, és ha nem állna olyan jól nyáron visszanöveszteném. Ne érdekeljen mit gondolnak mások, az a lényeg te jól érezd magad a bőrödben.

Az utcai leszólások miatt meg ne aggódj...mindig van valami, ami miatt beleköthetnek az emberbe. Ilyen alapon sokan ki se mennének az utcára.

Én azt javaslom, ha bizonytalan vagy akkor először ne vágasd le olyan rövidre és utána eldöntöd, hogy tényleg szeretnéd-e.

21L

2015. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd, küldhetsz képet a hajadrol es megmondanám, sztem jol állna e vagy megéri e;) 14l
2015. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Képen megnézném hosszan és röviden beállítva is.

A hosszú haj mindig divat volt mert nőiesebb és jobban áll a lányok 90%-nak és a fiúk is jobban szeretik a lányokon.

Szerintem ha váll fölé érőre nyíratod és onnan akarod megnöveszteni az 6-12 hónap attól függően hogy milyen gyorsan nő. Ha nem tetszene akkor is kénytelen vagy vele élni. Sajnos ez ilyen.

2015. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Na megnéztem, ki ez a csaj. Hát olyanra szerintem semmiképp ne vágasd. Tipikusan olyan haj, amihez nagyon szép, szabályos arc, nőies stílus és nőies megjelenés kell. 13 évesen ez még kizárt, hogy meglegyen nálad (ne vedd sértésnek, ez csak tény) és szerintem nem akarsz kamaszfiúnak kinézni.

Egyébként ha utálod a hosszú hajat, vágasd le. Vannak nagyon is jó rövid hajak, meg ha mégse jó, akkor puff, majd visszanő úgyis. 15-20 év múlva úgyis csak röhögni fogsz a mostani stílusodon meg az épp halál trendi cuccokon. Keress valami kicsit csajosabb, vagány rövid frizurát. Elsőre nem is muszáj egész rövidet vágatni, próbálj ki egy félhosszú frizurát, lehet az is bejön (egyszerűbb kezelni, mint egy rövidet, hidd el :D), de ha megbánnád, még mindig gyorsabb visszanöveszteni. Aztán legközelebb levágathatod egész rövidre akár, legalább nem uncsi. :D

De persze te tudod. Rövid hajból gyorsan ki lehet más fazont hozni, ha nem jönne be mégse. :)

2015. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, igyekszek valahogy képet juttatni ide, de azt írja a képfeltöltés.hu, hogy túl nagy fájl. Sajnos csak a fényképezőgépemen tudok képet készíteni.... pedig a legkisebb felbontáson volt....
2015. ápr. 25. 13:48
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez?:)

2015. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ohh.... köszii :3 itt is vagyok majdnem rövid hajjal: [link]
2015. ápr. 25. 14:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Hosszú?
2015. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
most épp hosszú hajam van, ha erre gondoltál :)
2015. ápr. 25. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!