Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajam?

Szerintetek levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
13/l vagyok és körülbelül olyan mellig érő hajam van, de nagyon nem szeretem. Unalmas, és nem szeretem, hogy az arcomba belelóg. Gondolkoztam, hogy egy kicsit fiúsra vágatom |körülbelül, mint Shailene Woodley-nak|, mert szerintem az állna nekem jól. Csak egy pár dologtól rettegek... 1. az osztálytársaim szinte mind, kivétel nélkül barom, és és azt vágnák a fejemhez, hogy biztos tetves lettem. 2. Most épp a hosszú haj a divat, és az utcán félek, hogy leszólnak. (önbizalom lvl. 666) 3. Mivan, ha mégsem állna annyira jól. Nos, ebben segíthettek, és ömm.. megpróbálok egy olyan képet belinkelni, ahol úgy van összekötve a hajam, hogy mintha rövid lenne a hajam. Légyszi segítsetek, és írjátok meg, ti levágnatok-e! :3 (xd ezt szépen megfogalmaztam)Mondjuk ha nem írná a képfeltöltés.hu, hogy túl nagy fájl XD Még gondolkozok, hogy oldjam meg.:D

2015. ápr. 25. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam hogy hosszúval is dobhatnál egy képet:)

Egy képből nem lehet megmondani hogy jobban állna-e.

2015. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
[link] Itt van:)
2015. ápr. 25. 15:21
 13/17 A kérdező kommentje:
kicsit nyaktörős, ha nem gond :)
2015. ápr. 25. 15:22
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem előnyösebb a hosszú haj, habár nem én vagyok a célközönséged:)
2015. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is a hosszú haj a szebb, és jobban áll, de röviddel se leszel ronda.
2015. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem röviddel jobban tetszik. :D Szerintem, mivel szép az arcod,ez jobban kiemeli. Én is a te korodban vágattam rövidre, a mai napig imádom (most 17 vagyok). De ha nagyon barmok az osztálytársaid, és ez téged zavarna, ha mondjuk leszbikusnak, transzvesztitának, fiúnak, bu'zinak, tetvesnek hívnak, akkor inkább várj vele a gimiig. Engem nem zavart, mondjuk sohasem érdekelt miket mondtak rám, és sem a melegeket, sem senkit nem ítélek el, úgyhogy nem zavart. :) De ha nagyon nincs önbizalmad, és emiatt otthon sírnál, akkor először rakd rendbe magad, hogy magabiztosabb legyél minden körülmények között.
2015. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os, köszönöm :))
2015. máj. 3. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!