Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Oldalt jobban nő a hajam mint máshol,most túl nagy ezért kéne oldalt vágni belőle.Nem tudom levágassam-e mert a fodrász elszokta rontani vagy lenyírja majdnem kopaszra,anyámmal nem akarom mert ő is ezt csinálja.Szerintetek levágassam vagy hagyjam ahogy van?
2015. febr. 2. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél egy haj és szakállvágót, és a megfelelő hosszúságra állítva vágd le magadnak.
2015. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész a fodrászhoz a tenyeredbe teszed hogy melyik résztől akarsz csak megszabadulni és megmondod hogy máshol ne is nyúljon hozzá. Ha elkalandozna a keze, a haj többi részére megmondod hogy "ne" :D. Csak azt amit mondtál. Illetve nem tudom mennyit akarsz, de tegyük fel hogy 2 centit, ezt is szépen elmagyarázod neki hogy szigorúan csak ennyit, mutasd meg mekkora is ez a 2 centi, mert sok fodrász tényleg nincs vele tisztában. Mielőtt elkezdené vágni, kérd hogy mutassa meg neked a tükörben hogy mennyit vág és csak akkor bólints rá ha tényleg eltalálta. Mikor levágta mondod neki hogy oké elég nem kell többet. Ez így leírva elég viccesen néz ki, de tudom milyenek a fodrászok eddig nekem is mind sz*rul vágta le, de ezzel a szájbarágós módszerrel, nekem legutóbb sikerült normálisan levágnia a hajamat a fodrásznak.
2015. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le! Sokkal jobban néz ki, ha egy pasinak van valami hajtömeg a fején, nem csak ilyen párcentis.
2015. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok fodrász van. Keress másikat!
2015. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom javasolni hogy keress másikat :D
2015. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!