Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan helyeken, ahol eredetile...

Olyan helyeken, ahol eredetileg nem nőne szőr, kikophat a borotválástól is?

Figyelt kérdés

Pl. nagyon szőrös a combom, és leborotváltam, 2 hétig nem nőtt szőr és most is csak alig.

Lehetséges hogy kopik a szőr így is? Mert ugye hosszú fekete szőr nőknél combon, hason nem nő, de én mégis meg lettem áldva vele...



2015. máj. 15. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
borotválástól soha nem fog kikopni.
2015. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A borotválás nem változtat semmin, se nem kopik ki tőle, se nem nő több tőle... de más okból megtörténhet. Pl mikor hormongondjaim voltak akkor szőrösebb voltam, de mikor helyrejöttem akkor idővel már nem nőtt vissza annyi szőr.
2015. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

2: milyen hormonproblémáid voltak? Akár privátban is leírhatod, ha ide nem szeretnéd!

2015. máj. 15. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Eredetileg nem nőne szőr..? A combodon eredetileg is nő a szőr..
2015. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4.! A kérdező nem láthatatlan piheszőrre gondolt,hanem erős feketére. A legtöbb lánynak nincs a combján ilyen szőr.Nekem van sajnos,én is borotválom,de nem akar kikopni.
2015. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nadrágtól kopott ki pl hátul illetve oldalt egész jól,de én nem borotválom
2015. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kophatna ki tőle.
2015. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!