Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan barnulhatnék le?

Hogyan barnulhatnék le?

Figyelt kérdés
én nyáron akármennyit napozok csak leégek de nem barnulok és nagyon fehér vagyok.tudtok valamit mondani amitöl nem kopik vagy mulik el a barnaság?
2015. ápr. 29. 18:26
 1/6 anonim válasza:

Próbáld ki a kiwisun szolit. Először csak 14 percre és kérj az eladótól valami krémet a fehér bőrre. Én is fehér bőrű vagyok (21 F), hiperbarna ha nem is leszek, de legalább van valami alapszín.

Ha nem válik be, ne erőltesd, ha jól nézel ki, akkor mindegy, de vörösen égett semmiképp se legyél.

2015. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szolit pont az ilyen embereknek találták ki, én már csak tudom. Menj el és szedj össze egy jó alapszínt, aztán mehet a napozás, ott még tovább barnulsz majd.
2015. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Persze, a szoliban pirosra sülne, sokkal durvább mint a nap... Ekkora hülyéket.

Használj a fehér érzékeny bőrre való 50+-os naptejet. Nekem tavaly Hawaiian Tropic volt, véd és barnulni is lehet alatt. 1-2 óránként újra is kell kenni, sokan erről feledkeznek meg...

2015. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt itt mindenkit lehülyézel, én tapasztalatból beszélek, azt hitted te vagy itt a legokosabb, de ha hallgattál volna... Nyilván nem 10+ percekre kell bemenni először, hogy lesüljön.
2015. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szolit nem ajánlanám, nagyon káros...

a hawaiian tropic naptejekkel viszont tényleg szépen lehet barnulni a hófehéreknek is, mint pl én. : D

2015. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :)
2015. ápr. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!