Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan barnulhatnék le?

Hogyan barnulhatnék le?

Figyelt kérdés

Nyár elején napoztam egy keveset,pár napig 1-1 órákat,akkor lett egy kis minimális színem,de nem sok.Aztán júliusban volt a rossz idő,akkor nem tudtam,majd most augusztusban megint nem,időm se volt nagyon.A héten kimentem egy kicsit,fél-1 órára,tegnap is,de alig fogott meg,egyáltalán nem vagyok barna,inkább olyan normál bőrszínű,de a lábaim nagyon fehérek.Szeretnék csokibarna lenni,de már mindjárt vége a nyárnak.

Tudnátok vmilyen tippeket adni?Hogyan barnulhatnék gyorsabban?


2011. aug. 27. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Reklámozza magát mostanában egy csomó cég ahol befestik a bőrödet barnára. Állítólag egyáltalán nem káros.
2011. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
napozz. :D járj strandra... én csokibarna lettem tőle. :);)
2011. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kend be magad kakaóvajjal fél óra után olyan színed lesz hogy huhh:))
2011. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kakaóvajjal kentem magam idáig is!:DD
2011. aug. 27. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem egész nyáron nem volt semmi színem, nem is nagyon mentem strandra, nyelvtanfolyam miatt blablabla, de most a héten mindenki itthon volt, úgyhogy kijártam. naponta. reggel10től este 8ig. (oké tegnap kivétel, akkor kicsit tovább maradtam khmm...XD)

most olyan színem van hogycsakna :D

2011. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!