Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy barnulhatnék végre le?

Hogy barnulhatnék végre le?

Figyelt kérdés

Utálom hogy rohadtfehér típusú bőröm van, és hiába napozok nyaranta nemkeveset, sose bírok lebarnulni, aztán ősz-tél-tavasz alatt még azt a kevés szín amit magamra szedtem is eltűnik..

Másoknak minden napozás vagy bármi nélkül is barna bőre van nekem agyonnapozva is fehér.. Elég irritáló...


Amúgy az egyetlen módszer amit ismerek hogy ha egész nap póló nélkül vagyok, és mozgásban vagyok egyszer árnyék egyszer nap... Így nem égek le és tényleg jön is rám valami... De ezt max úgy tudom kivitelezni, hogyha megyünk haverokkal biciklizni vagy strandon vagyok, ami olyan túl sokszor nem fordul elő...

Viszont így amúgy is csak a felsőtestem barnul, a lábam max térdtől lefele...

A naptejes napozás vagy az hogy kinnvagyok egy félórát naptej nélkül, semmit sem ér... Még ha naponta kifekszek se...


Szeretnék barna bőrt :S Nincs valami praktikátok/módszeretek/miegymás amitől intenzívebben lehet barnulni és nekem is sikerülne végre??


16/f


2010. márc. 13. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Csokimáz?
2010. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
énis ilyen vok...már kezdem megszokni...ez is szép vmilyen szinten...SZOLI...?:D
2010. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egy ideig gondolkodtam szoláriumban, deaztán elment a kedvem tőle.

1. egészségügyi problémák 2. bőrrák 3. pénzt is kell érte kiadni 4. időmet is elcseszi 5. szüleim se engednék 6. barátaim is ellenzik.

Ennyi nekem bőven elég ahhoz hogy meggondoljam magam :)

Amúgy én is kénytelen vagyok együttélni vele, pedig tudom hogy barnán sokkal jobban néznék ki, sokkal természetesebb, szerintem egy férfiembernek jóláll a barna bőr, akárki is az...


csokimázasnak üzenem, hogy baromivicces volt ;)

2010. márc. 13. 12:39
 4/8 anonim válasza:

Elöször is,ne napozz sokat,ha szolárium miatt félsz a bőrrák stb-től,akkor miért napozzod szét magad???

Fogadd el a fehérbőrőd és tessék óvni a naptól!

De ha annyira szeretnél barna lenni,kend be barnitó krémmel. De lehet h jobb lenne elöször kozmetikusra bízni,nehogy foltoss legyél!

ja és eggyél béta-karotint tartalmazó ételeket,vitaminkészítményeket

2010. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Betabronz kapszulát. Nekem is nagyon fehér bőröm van, ráadásul akármennyit vagyok napon akkor sem barnul le. Én nemrég kezdtem szedni, azt mondták, hogy ettől sokkal hamarabb fogok barnulni, mivel béta-karotint tartalmaz. Szerintem egy próbát megér.
2010. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erről a béta-karotin dologról sokat olvastam, jó dolog, azt a betabronzot ki fogom próbálni, köszönöm.


Barnítókrém: az lejön a bőrről nem? Vagy van olyan ami nem? Mindenképpen lekopik egyszer, nem? Tavaly próbáltam valami Dove-al vagy Niveaval nemtudom, 3napig használtam, talán valamit használt, de aztán 1hét alatt szépen lekopott...

Ha meg folyamatosan kenem magam az eléggé gáz, főleg hogy aztán az megfogja a ruhát meg kényelmetlen érzés amíg fel nem szívódik, szarakodni kell vele, na meg csomó pénzbe kerül mert azért az egész testet bekenni elég sok kell.

2010. márc. 16. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok, gondoltam leírom a tapasztalataimat a tablettáról. 15 szemet szedtem eddig, napi egyet este. 2x6 percet voltam szoliba, és már kezdek is barnulni. Szóval abszolút megérte. Próbáld ki!
2010. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pedig most a fehér bőr is tök divatos... biztos a vámpírok miatt... :)
2010. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!