Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy barnulhatnék? SZoli kizárva.

Hogy barnulhatnék? SZoli kizárva.

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőrü vagyok, és a napon csak égek. Nagyon szeretnék napozni és barnulni.
2010. aug. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
árnyékban is lehet barnulni
2010. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
naptej
2010. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barnítókrémre még nem gondoltál??

Am igaz:feküdj ki az árnyékba!Ott is lehet barnulni..Nameg ha bekened magadat egy 15faktoros krémmel akkor talán nem égsz le csak lesz egy kis színed.

Ha ezek nem jönnek be akkor más nincs..csak szolárium.

Mi a bajod vele?

2010. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-barnítókrém

-spray-s barnítás (anya egyik ismerőse kipróbálta, és elvileg tényleg természetes, nem túl erős barnaságot ad, és egy olyan egy-két hét múlva kopik asszem, de erre nem vennék mérget...)

2010. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a tavasz kezdete óta mindig fokozatosan szereznél barnaságot, nyaranta nem égnél meg a napon. Áprilistól, ha az idő engedi, minden nap rövid időre menj napra, szabad testfelülettel. Addig is vannak szuper önbarnítók, - mértékkel próbáld ki azokat.

Mivel nagyon kell a napfény a testnek, a hozzászokás a megoldás!

2010. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
13 vagyok...(ezért van kizárva a szoli)
2010. aug. 27. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Barnítóspray. Nekem ez jött be legjobban, a barnítós testápolók mindig sárgítottak. Dm-ben lehet venni SunDance márkájút, 1 ezresbe kerül és sokáig tart, az egész testeden alkalmazhatod,és ami fontos, nem bántja a bőrödet.
2010. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!