Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áll tincsekben a hajam?

Miért áll tincsekben a hajam?

Figyelt kérdés
szárításkor még összeáll utána meg külön tincsekbe,nem értem miért :(

2015. ápr. 29. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsírososodik a hajad. Milyen gyakran mosod? Azt mondják h nem jó naponta mosni, de kétnaponta sem. Szóval maradna a három naponta.
2015. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát kétnaponta muszáj de van amikor nem áll tincsekben de az nagyon ritkán van meg rövid is,vállig erő

ha hosszabb lenne akkor nem állna kis tincsekbe össze úgy hogy borzasztóan néz ki és teljesen vékonynak tűnik pedig normál hajam van .

2015. ápr. 29. 16:49
 3/7 A kérdező kommentje:
kb fél éven keresztül olajoztam a hajamat rendesen ,lehet hogy még az olaj "maradványai" vannak benne és azért ilyen tincses lapos?
2015. ápr. 29. 17:07
 4/7 A kérdező kommentje:
már nagyon idegesít és nem tudom mit csináljak vele
2015. máj. 1. 14:53
 5/7 anonim válasza:
nekem mell alá ér a hajam és én igazából kb mindennap mosom és nekem is tincsekbe áll. azért mosom minden nap mert nagyon gyorsan zsírosodik mondjuk én sokat fésülöm fogdosom vasalom és azért zsírosodik
2015. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne mosd sűrűn.. meg az olajtól is bezsírosodik.
2015. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy hasznos tanácsnak örülnék,igazán nagyra értékelem hogy vannak ,akik hajlandóak válaszolni,de már nagyon idegesít ez az állapot és jó lenne elfelejteni.
2015. máj. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!