Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van, és csak...

Göndör hajam van, és csak akkor áll tökéletes tincsekben mikor vizes. Mivel lehet úgy beállítani h szárazon is úgy nézzen ki mint a sztárfotókon?

Figyelt kérdés
Töredezik, és ahogy szárad a tincsekben egyre több szál kezd össze-vissza állni, nem a tinccsel párhuzamosan. Régen hajhabot használtam de attól összetapadt, most ne mosd ki balzsamot, de így se tökéletes. Sőt rosszabb esetben, erős szél, sapka meg hasonlók hatására jópár szál kezd szanaszét állni a fejem körül mint vmi glória. :D
2012. febr. 20. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Diffúzoros hajszárító.

[link]

Egy kevés hajhabot vigyél csak fel, hajtsd hátra a fejed, és kérj meg valakit, hogy szárítsa meg vele, közben néha így túrjon bele alulról a hajtömegbe. Mondjuk akár te is csinálhatod, csak úgy kényelmetlenebb.

2012. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát nekem ugyanez a bajom de néztem videókat erről a cuccról amit az első linkelt és én nem értem miért lesz ettől jobb, mindenesetre lehet hogy nekem is ki kéne próbálom

utálom a hajamat:(

2012. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!