Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne szépen tincsekbe...

Mitől lehetne szépen tincsekben a hajam?

Figyelt kérdés
Így is szeretem, nem az a gond. Csak úgy sokkal könnyebb lenne kezelni. Mikor fodrásztól jövök olyan szépen tincsekben van, mikor én csinálom itthon akkor egybefolyik az egész. Remélem érthető.. Valaki esetleg valami megoldást tud rá?
2012. júl. 22. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

én azt figyeltem meg, hogy mikor strandon vagyok, mindig szép tincses lesz, ezért rájöttem, ha hajmosás után nem törlöm meg egyáltalán semmivel, hagyom lecsöpögni, akkor az is segít neki, illetve ha összekötöm, és úgy alszom, akkor szépen megmarad a göndörsége (göndör a hajam)

még azt is kipróbálhatod, hogy mikor balzsamoznád a hajadat, előtte kifésülöd nagyon a vizes hajad, aztán úgy megy rá a balzsam.

nekem ezek szoktak segíteni, csak néha olyan macerás, hogy hagyom a francba

2012. júl. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, ezeket is kipróbálom majd akkor :)
2012. júl. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!