Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen szépen...

Hogy lehet ilyen szépen lealapozni a bőrt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8&feature=related


Nekem sokkal kevesebb és kevésbé durva pattanásaim vannak, mégsem tudom így lealapozni. Ennek a csajnak full tökéletesnek tűnik a bőre alapozással...Az alapozója ilyen csodaszer? Mert nem hiszem, hogy a technikája..Hogy lehet ezt elérni?


2012. jún. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Videón, szembe fénynél neked is ilyennek látszódna. Nyilván, ha élőben látnád, szembetűnőek lennének a dudorok.
2012. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csaj szerintem iszonyat drága és jó minőségű termékekkel dolgozik. A videó alatt le is vannak írva a márkák:

Smashbox Antishine

Hourglass Veil Primer

Makeup For Ever HD Foundation in 125 and 120

Mac Studio Finish Concealer NC 30

Mac NC5

Smashbox Halo in Light

Makeup Forever Microfinish Setting Powder

Mac Fix Plus Spray

Ez egy átlag pénztárcával szerintem megfizethetetlen. Annyi cucc van rápakolva az arcára, hogy ezért nem látszik semmi bőrhiba.

2012. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MAC alapozót használ, ami azért nem egy megfizethetetlen kategória... 6-7ezer ft egy MAC alapozó 8Studio Fixnek legjobb a fedése) és ez nem sokkal drágább, mint egy Loreal például.
2012. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan mintha egy full maszk lenne rajta. ha megnézed milyen színű a bőre a hajánál, és az arcnál, látszik hogy olyan mintha egy maszk lenne rajta.

amúgy szerintem is sok és drága alapozót használ, nem az a titka ahogyan csinálja, hanem a krémek/púder. végülis már fölfedeztek olyan alapozót is, ami egy tetovált férfit teljesen elfedett:

http://www.youtube.com/watch?v=GluaHOtLvdo

szóval úgy lehet olyan szépen lealapozni a bőrt, hogy drágán veszel alapozókat :)

2012. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Juj szegény milyen csúnya a bőre.Nekem ha kijött egy pattim,sose kentem össze semmivel.Hagytam,hogy szellőzőn a bőröm,és gyógyszertári pattanásírtót kentem rá.

Szerintem is a sok és drága alapozó lehet a titka.Amúgy mi rendeltünk abból a tetoválás eltüntetőből,és nem fedi el teljesen.(Ahhoz kb az egész tubust rá kéne kenni).Meg akkor is látszik hogy van ott valami,más színű a bőr.

2012. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!