Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a fodrász nem akarta teljesíteni a kérésetek? Sikerült meggyőzni?

Figyelt kérdés

Meguntam a hosszú hajam, és nem akarta levágni.

Ti mit tennétek ilyen esetben?


2015. ápr. 20. 07:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezért nem járok fodrászhoz.

Azt teljesen megértem, hogy nem akar dauerolni. De vágni? Kussoljon, és csinálja, az a dolga. Még játssza a fejét.

2015. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen vendégektől mentsen meg az isten... (előttem szóló stílusa mondatta ezt velem)
2015. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előfordult. Az egyik előző fodrászom nem volt hajlandó levágni a hosszú hajam, csak kicsit vágott a végéből, mert szerinte nem állna jól és úgyis megbánom.....

Elmentem máshoz (ő már profi mesterfodrász volt) aki levágta nekem hozzám illőre, isteni lett, 3-4 évig úgy hordtam.

2015. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, most pedig visszanövesztetted?
2015. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14.-esnek

13. vagyok. Olyan 4 évig rövid volt, most a változatosság miatt megnövesztettem (derékig), de nyártól újra rövid lesz :) szerintem megint pár évig olyan marad majd,

2015. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan malőrt akarnék elkövetni a hajam ellen ami tönkretenné és az ellenkezőjéről akarna meggyőzni, az én érdekemben az oké. De hogy azért nem vágná le vagy festené be mert szerinte nekem az nem áll jól azt szó nélkül ott hagynám. Egyébként nem is járok fodrászhoz vágna egyik sem tud, tavaly nyáron kértem a fodrászt hogy vágjon belőle két centit, ehelyett jóval többet vágott, ráadásul össze-vissza az egyik oldalt rövidebb lett mint a másik. Borzalom volt. Ja és hozzáteszem mesterfodrász évek óta... Most nőtt úgy vissza hogy már néz is ki valahogy. Na azóta nem járok fodrászhoz, köszönöm szépen nem kérek belőlük. A tövét tesóm festi, a végéből meg 3 havonta anyukám vág. Érdekes ő le tudja normálisan vágni,pedig nem fodrász.. Szerintem jó fodrász manapság olyan ritka mint a fehér holló.
2015. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!