Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a fodrász nem akarta teljesíteni a kérésetek? Sikerült meggyőzni?

Figyelt kérdés

Meguntam a hosszú hajam, és nem akarta levágni.

Ti mit tennétek ilyen esetben?


2015. ápr. 20. 07:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy mit tennék.. ha fodrászhoz megyek, akkor ő egy szolgáltatást nyújt, én meg fizetek neki érte. Ha nem hajlandó megcsinálni amit kérek, akkor nem kap pénzt, és keresek mást. Ennyi.
2015. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az elsővel.
2015. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából joga van megtagadni, de neked pedig olyankor jogod van felállni és távozni. Emlékszem Britney Spears esetére, mikor benyargal egy fodrászatba, hogy tolják le neki nullással a haját, de a fodrász nem volt rá hajlandó, ezért sajátkezűleg esett neki :D
2015. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

tehát arra akartam kilyukadni, hogy abban az esetben, ha a választott frizurát hírnévrombolónak tartja a fodrász, jogos, hogy nemet mond


3-as voltam

2015. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben az esetben keresnék másik fodrászt.

De mondjuk amikor valaki a már eleve szétégett haját akarja mondjuk még daueroltatni, akkor jogos, ha nemet mond, mert amikor kihullik az összes haja az illetőnek, úgyis a fodrász lesz a hibás, hiába mondta meg előtte, hogy mi lesz a vége. Meg persze egy ilyen malőr az üzlet hírnevét is rombolná. Na de levágni? Véleménye lehet a dologról max. :D

2015. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem, nem is egyszer. Azóta már magamnak vágom, festem, meg minden. Meg lehet tanulni könnyen youtube videókból... :D
2015. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom nem vállal mindent. Egyszer a dauerolásról érdeklődtem, mondta hogy ő soha senkinek nem dauerol, mert az tönkreteszi a hajat. Egyszer mondtam neki (már 1 éve jártam hozzá) hogy ezúttal rábízom magam, azt csinál a hajammal amit akar, de már nagyon unom a sima hosszú hajamat. Behunytam a szemem, ő elkezdte vágni... és csak egy picit vágott a végéből. Én csodàlkoztam, ő mondta, hogy nem állok még készen a valódi változásra. Igaza volt.. pár nap múlva már nagyon örültem a hosszú hajamnak, jól tette hogy nem esett neki. És végül egyszer a mellettem ülő székre egy lány ültetett le, akinek 20 percen át magyarázta nagyon kedvesen, hogy miért nem fogja a sötétbarna haját szőkére festeni. Ee
2015. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, korán küldtem el. Szóval én azt hiszem, ő a világ leglelkiismeretesebb fodrásza, mert megtehetné, hogy szarik a hajamra, tönkrevágja ha én úgy kérem, szőkít, göndörít, rövidre vág, a pénzt elteszi és vállat von, ha látja utólag a sírásra görbült szájakat, lerázza magáról egy "dehát te pontosan ezt kérted" mondattal... de ő nem ilyen. Ezért eszem ágában sincs győzködni, ha nemet mond. Tudja ő jól, hogy miért teszi.
2015. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt teheted, hogy elmész egy másikhoz, aki teljesíti a kérésedet.

Én fodrászként szintén mondtam vendégemnek, hogy amit kér, azt nem csinálom meg, mert tönkreteszem vele a haját. Vagy azt sem szívesen csinálnám, ha tudom, hogy teljesen előnytelen lenne a kért frizura...

2015. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!