Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti gyantáztátjátok á...

Coast kérdése:

Lányok! Ti gyantáztátjátok á hátatokat?

Figyelt kérdés
Milyen színű a szőr rájtatok? Nekem fekete és még a kozmetikus előtt is szégyellem...

2015. márc. 29. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fekete a szőr a hátadon az semmiképp nem normális dolog, orvoshoz menj vele.
2015. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hátat gyantázni??? Még pasiban is ciki, akinek a hátát kell gyantázni....jól írja az előttem lévő. Ez nem normális dolog. Én megnézetném magam a helyedben.
2015. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én igen,néha szoktam. Sötétbarna piheszőr van rajta,de sűrű és picit hosszú is.
2015. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha sötétebb tipusu mediterrán tipus vagy akkor lehet de ha nagyon ronda nezesd meg magad
2015. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én soha, nyáron hamar lebarnulok, a szőröm pedig kiszőkül, így alig látszik. de van olyan barátnőm aki igen. Nagyon sötét a szőre, szerintem se egészésges. de egyre a több a hormonproblémás ember sajnos...
2015. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!