Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, hogy 13...

Szerintetek gáz, hogy 13 évesen ombre hajam van?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és majd nyár végén szeretnék egy pár cm-es szöke ombre hajat. Eleve barna hajam van és az aljára szeretném a szökét. Anyáék is megengedik meg minden, csak hogy szerintetek gáz?

13/lány

Köszi elöre is a válaszokat! :-)



2015. febr. 20. 16:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem minden festék teszi tönkre a hajat!! a Henna pl ápolja is :DD nekem tetszik az ombre !
2015. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Oké 1. nem gáz, ameddig neked tetszik. Az a legfontosabb. Ha kinézetről van szó csak a saját véleményed számít.

2. Semmi baj nincs azzal ha 13 évesen a hajadat akarod festeni. Próbáld ki! Biztos jól fog állni, ha nem tetszik hamar lenő, ez nem egy tetkó nem marad ott örökre.


Nem értem miért büszke magára az aki nem festi a haját/szemét. Mármint? És? Soha nem érezted szükségét? Jó neked, de ez nem tesz jobbá másoknál.


És ciki ha az embert a tanárai a külseje alapján ítélik meg. Ezeknek a tudásodat kéne felmérniük, aminek semmi köze a külsődhöz.

2015. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nagyon köszönöm a válaszodat, teljes korrekt volt és teljes mértékben egyetértek veled! :) azért is jobb szerintem az ombre haj mint pl a melírozás, mert az akkor sem csunya ha leno es ha nem lesz jo vagy barmi akkor megfogom, elmegyek a fodraszhoz es levagatom, kesz ! :) ennyi
2015. júl. 15. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!