Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, hogy 13...

Szerintetek gáz, hogy 13 évesen ombre hajam van?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és majd nyár végén szeretnék egy pár cm-es szöke ombre hajat. Eleve barna hajam van és az aljára szeretném a szökét. Anyáék is megengedik meg minden, csak hogy szerintetek gáz?

13/lány

Köszi elöre is a válaszokat! :-)



2015. febr. 20. 16:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem gáz :) Mondjuk nekem sokkal jobban tetszenek a kicsit egzotikusabb színűek mint mondjuk zöld vagy kék esetleg pink :D [link] [link]

Viszont ami így néz ki az naon gáz: [link] egyik osztálytársamnak ilyen volt és kész szégyen volt az egész :D Meg amúgy milyen hosszú a hajad? Mert mondjuk egy fenékig érő hajon sztem hülyén muatatna az 5cm szőke :D

14/L

2015. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kb mellig ero, vagy egy kicsit hosszabb
2015. febr. 23. 17:25
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
igen, már ne is haragudj, de nagyon gáz. és a méggázabb az, hogy nagyon úgy tűnik, rajtam kívül ezt már senki sem látja. komolyan hova sietsz? mondd mi késztet annyira hogy ezt muszáj legyen??!! egyszerűen csak szomorú vagyok mert már ilyenkor ez van előnyben, a hajfestés a smink a fiúk, és nem a tanulás, és a birka szülők meg csak úgy beleegyeznek abba, hogy a gyerekük már ekkor felnőttet játszanak és tönkretegyék magukat. én nem megbántani akarlak, csak légyszíves gondold át, és hozz bölcsebb döntést!
2015. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
Egyet értek az előttem szólóval. Én is 13 vagyok,de eszem ágában sincs befesteni a hajamat. Eléggé gáz,a tanárok sem néznék jó szemmel és szerintem nagyon nem menő,hogy "húú 13 vagyok és már festem a hajam".... Az szememet sem festem max nagyon ritkán vagy pedig csak itthonra bohóckodás képen. Szerintem mondj le róla és várj még egy kicsit,ne tedd tönkre a hajadat. Nagyobb korodban lehet megbánod,mert tönkre tetted a hajadat és azóta sem lehet helyrehozni,de ez a te döntésed (meg persze a szüleidé)
2015. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jézus... Mikor én voltam 13, anyám is és a tanáraim is lenéztek volna ha ilyet teszek, ma meg tök természetes lenne? Hát, lehet hogy én nem haladok eléggé a korral, de szerintem igazuk is lett volna ha lenéznek engem amiért ilyet teszek. A legtöbb fiatal azt hiszi ettől majd menő nagylány lesz, de inkább leku.vázzák őket a hátuk mögött. Ha nekem lenne egy ilyen fiatal lányom, biztos lebeszélném róla.
2015. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Változtak a dolgok 17262827 ev alatt:D
2015. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Jaja :D ez jó :) :3
2015. márc. 1. 15:32
 18/23 anonim válasza:
Szerintem nem gáz jól fog állni biztos!!
2015. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszii :))
2015. márc. 10. 19:46
 20/23 anonim válasza:
Szerintem nem túlzás én is 13 vagyok,nyáron festettük be és nem egy mesterfodrásszal,hanem csak egy totál átlagos kis szalonban viszont a nagyon szépen megtudta oldani az átmenetet (sötétbarna-aranyszőke) és nem különösebben száraz,heti 2 hajmosással és hajbalzsammal ugyan olyan fényes és puha maradt.Amúgy ez mindennel együtt kb. 5000-6000 Ft volt)
2015. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!