Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki hány évesen festette...

Ki hány évesen festette először a haját? És ha valakinek van Ombre haja akkor mikor csináltátok?

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM :D

2014. febr. 28. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

14, egy árnyalatot változtattam. (középszőkéről világosabb szőkére, szőkíteni nem kellett, sima festéket használtam)

Nagyon szép lett az eredmény, de nekem nem érte meg, mivel borzasztóan kiszáradt, töredezett, és hullott a hajam a festéktől.

Azóta nagyjából lenövesztettem, valószínűleg mostantól hennát fogok használni, mert időközben rájöttem, hogy a vöröses haj is jól állna.

2014. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 évesen, és sajnos azóta sem tudtam abbahagyni (ugye ezt nem igazán lehet...), szóval én megbántam.
2014. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 éve, kb. 17-18 évesen kezdtem, mert őszülni kezdett a sötétbarna hajam. Azóta is festem, mert muszáj, de ugye világosabb nem lesz, csak sötétebb, mert hosszú és elég sok réteg festék van már rajta.


Ombre nekem is tetszik, de csak fodrásszal csináltatnék.

2014. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 évesen festettem először, feketére. Azóta világos vörös.

Láttam már 8 évest akinek annyira kiszívta a haját a nap hogy úgy nézett ki mint egy ombre :)

2014. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!