Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ráncos vagyok 20...

Nagyon ráncos vagyok 20 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szemem alatt van már 3, teljesen végighúzódó szarkaláb, illetve a szám fölött is ráncos :(

Egészségesen étkezem, nem cigizek, sportolok, minden nap hidratálom, napi 2,5 liter vizet iszom, egyáltalán nem sminkelek..


2015. febr. 18. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Alszol eleget?
2015. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktál a számítógép előtt ülni?
2015. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokat alszok, de sose vagyok kipihent. Viszont a doki nem tud velem mit kezdeni, mert vérképem, pajzsmirigyem jó, további vizsgálatokon se volt gond.


Nem sokat ülök itt, van, hogy 1 hónapig be se kapcsolom

2015. febr. 18. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szoliztál vagy napoztál túl sokat? Fényvédő krémet használsz? Meg sajnos genetikailag is lehet ráncosodásra hajlamosabb bőröd...
2015. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sok összetevőre allergiás vagyok, így csak pár krémet használhatok, egyik sem fényvédős. Viszont a szemüvegem állítólag szűri
2015. febr. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!