Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen ráncos vagyok?

15 évesen ráncos vagyok?

Figyelt kérdés
a szemem alatt vannak ráncok, nem ilyen icipici normális szem alatti hanem sok és mész illetve a homlokomon is vannak kicsik ˙nem mimikai ráncok), mit tudok tenni? ez normális?
2014. febr. 1. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek még nem ráncok, nekem is vannak ilyesmik, bár én kicsit idősebb vagyok.

22/L

2014. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoktál napozni/szolizni?

Cigizel?

Nagyon-nagyon egészségtelenül étkezel esetleg?

Az elmúlt pár napban kevesebbet aludtál?

Amúgy előfordulhat, hogy csak te látod ezeket, mert amúgy mindenkinek vannak ráncai, csak nem vesszük őket észre.

2014. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dohányzás, fényvédelem hiánya, tartósítószeres ételek, kevés folyadékfogyasztás (víz!), száraz bőr, kevés alvás, nem megfelelő kozmetikumok (smink)... ezek hozzájárulhatnak a korai ráncosodáshoz.
2014. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, még soha sem szívtam bele cigibe. Szerintem nem eszek egészségtelenül.. Ritkán eszem gyorséttermekben valamit. Naponta 1-2liter vizet iszom. Sminket használok, de rendesen tisztítom és ápolom a bőröm.
2014. febr. 2. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hideg van,így vízhiányossá válhat a bőr,érdemes pakolást tenni fel ami feltölti és pótolja a vizet is.Keress a neten oxigénest,selyemproteineset.
2014. febr. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!