Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncos a szemem 14 évesen!...

Ráncos a szemem 14 évesen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van pár ránc a szemem alatt. Használjam anyukám ránctalanító krémjét ? Vagy tudtok valami házilag elkészíthetőt?
2011. aug. 4. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Inkább készülj az érettségire. Ha megbuksz, még ráncosabb lesz.
2011. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tudom mire gondolsz, nekem is van. ez ilyen, nem lehet eltűntetni.
2011. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mit csinálj? Mondjuk sült oldalas krumplipürével kezdetnek jó lenne. Utána egy-két szelet rétes, majd egy pohár vörösbor.
2011. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nyugi,leszel még ráncosabb is :D
2011. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első válaszadónak: wtf? 14 évesen még nem is érettségiznek...-.-"

kérdezőnek: ha a sminktől ráncos akkor a mai naptól fogva ne sminkeld magad és hidratálj, ha a stressztől akkor próbálj nyugodt lenni folyton. ha háton feküdve alszol akkor alvás közben a gravitáció megteszi a hatását.:)

2011. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt, hogy a jégkocka tartóba lefőzöl zöld teát(cukor nélkül!) és hagyod míg megfagy. Majd mikor megfagyott akkor az arcodon és a szemeid alatt végig körözgeted.


Továbbá ne használj sminket.


És ezt a kérdést ajánlom figyelmedbe, olvasd el, a kommenteket is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..

2011. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként biztos vagyok benne, hogy nem olyan durva, mint ahogy te képzeled. :)

Én úgy vettem észre, hogy majdnem mindenkinek van. Akinek nincs annak majd később lesz, vagy szerencsés a genetikája, vagy tele van alapozózva az arca.

Akin meg nem volt alapozó azoknak is láttam szarkalábakat a szemük alatt és ők 15-18 év körül vannak.

Szóval.

Még azt teheted, ha dohányzol, hogy ne cigizz mert nem tesz jót a bőrnek , ahogy az alkohol sem.;) Egyél egészségesebben, zöldségek, gyümölcsök, tökmag. C-E vitaminokban gazdag ételeket egyél.

De a kérdést, amit linkeltem azt olvasd el sok hasznos tanácsot írtak a kommentelők.

2011. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Z-chan: Épp ezért mondom. Sosem lehet elég korán elkezdeni, neki meg pláne nem. Addig is elterelné valami a figyelmét az ilyesféle problémákról.
2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kitekatting válasza:
Nekem is ráncosodik! Mitől lehet? 15 alatt vagyok, ha hátamon alszok attól jobb lesz? Nem sminkelek!
2015. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!