Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek haggyam lekopni a...

Szerintetek haggyam lekopni a szempillaspirált vagy mossam le testápolóval? Vagy ha lekopik akkor a szemem két év múlva ráncos lesz (14 éves vagyok)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mosd le. Sminklemosó,testápoló, bármi mosd le.

Ha sminkeled magad,már alapból " előbb " jelentkezhet a ráncosodás..

viszont ha nem mosod le, nem csak ránc, de pl. a szemed is ronthatja..

2010. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mosd le.De miért testápolóval akarod lemosni?:O

Az csípi a szemet,vagy nem?

2010. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lemosást ajánlom.Meg különben is,mikor megmosod az arcod, le fog folyni.
2010. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel tiszta bőrrel/arcbőrrel tudok csak aludni menni...
2010. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ne testápolóval..inkább valami arctisztítóval.
2010. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Lehet kapni kifejezetten sminklemosót, azt folyass egy kis vattakorongra, és mosd le vele.
2010. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

azért testápolóval mert nekem azt mondták h az jó

de köszi szépen a válaszokat

2010. febr. 14. 12:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemkörnyékre nem véletlenül vannak speciális szerek, a testápoló nem igazán tesz jót annak a vékonyka bőrnek, tényleg inkább lemosóval most de, nem drága, ennyit megér a dolog szerintem.
2010. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

24 vagyok, 15 éves korom óta használok spirált és SOSEM mostam le. vettem egy rakat sminklelmosó terméket, de egyiksem szedte le normálisan a sminket, sohasem. főleg nem a szempillákról. így hát ezzel felhagytam.

most 24 évesen, VAN szempillám, méghozzá elég dús, sok, hosszú, és nemis hullik. és ráncos sem vagyok. és 16-nak néznek az emberek.

nemkel mindent elhinni, és mindentől megijedni, amiket mondanak. persze van akinek kihullik a szempillája, meg hasonlók, de ez nem törvényszerű. ritkábban hullik ki, minthogy semmise történjen.

2010. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

utolsó, de igényes nő lehetsz... nekem alap, hogy este tiszta arccal fekszem le aludni 26/N.

1. arctisztitó tej

2. tonic

3. éjszakai hidratáló krém...

marha jó lehet, ha rajtahagyod, reggel meg fekete csipákkal ébredsz, és el van kenve a szemed:S

ne hagyd rajta szerintem, mindenképp tisztítsd le... és tényleg ne testápolóval, hanem valami arctejjel sminklemosóval, vagy hasonlóval... nem véletlen vannak kitalálva:)

2010. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!