Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek haggyam lekopni a...

Szerintetek haggyam lekopni a szempillaspirált vagy mossam le testápolóval? Vagy ha lekopik akkor a szemem két év múlva ráncos lesz (14 éves vagyok)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

nem ébredek fekete csipákkal egyáltalán, és elkenődve sem lesz. az esti fürdés, mivel az arcomat azért megmosom, a nagyját leszedi. ez a mindennap arctej, tonik, hidratáló, ez elvan túlozva. csak reklám az egész.

sosem használtam semmi ilyet, csak sima vizet és radírt. és az arcom hibátlan. és tényleg az....

2010. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
legolcsóbb megoldás és jót is teszel vele a bőrödnek: olivaolaj! a vizálló sminket is leszedi és ápolja is a szemednél lévő finom bőrt :) semmiképp ne hagyd magadon éjszakára, mert nem most, hanem majd 10-20 év múlva lesz eredménye, méghozzá elég ronda...
2010. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal: mindenképpen mosd le, mindegy hogy mivel(legjobb:sminklemosó), de ne aludj benne, ha lehet egy éjszakát sem! Egyrészt nem jó a bőrnek, szemnek, szempilláknak és még ronda is! Egyébként a nagyon káros hatások tényleg csak pár év elteltével jelentkeznek, de akár 2-3 ilyen alkalom után is tapasztalható némi kellemetlenség, mégpedig az, hogy letöredeznek a pillák (súlyos esetben felére!) és a pillák nagyon lassan nőnek, szóval tényleg érdemes lemosni!
2010. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!