Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy 24 évesen a...

Normális, hogy 24 évesen a szemem körül már tele van kis ráncokkal? Kicsi ráncok, de rengeteg, szinte ráncos az egész szemem. Mit lehet ezzel tenni? Ennyi idősen még lehet tenni valamit, ugye?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 19:24
 1/6 anonim válasza:

persze h lehet tenni ;))

javaslom az yves rochere-s ránctalanitokremeket mert azok nagyon jok es nem olyan dragak, viszont h bevallalod h ezert tobbet koltessz akkor a cliniqe-nel lehet kapni kb 8000 ft-ert ranctalanito kremet!

remelem segithettem :)

2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidratáló krém, sok alvás, sok ivás, kevés dohányzás :)
2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ránctalanító krémet! Attól csak még jobban ráncos leszel.fogadd meg a második válaszoló tanácsát, igyál sok vizet, aludj többet. :)
2013. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tényleg többet kellene aludnom, ez tény. De ha ezt most kezdem el, még tud "hatni"?


Utolsó: Miért ráncosít a ránctalanító? Mert egy idő után hozzászokik a bőr, vagy miért? Inkább szénsavmentes vizet igyak?

2013. febr. 4. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehgy elszel ráncosabb tőle.

A ráncosodás nagyban függ az életmódtól de legalább uygnaennyire genetika is. Még ha időben elkezded kezelni lassabba folyamat. 21-22 éves kortól ajánlott használni szemrnckrémet. De nem az 50+-osat hanem ami megelőzésre van. Én angyon ajánlom az Ilcsi termékeket. Nagyon jó áron vannak és angyon hatásosak, Teljesen természetesek, nincsenek benne szintetikus anyagok. Ha érdekel tudok ajánlani szalont a klakóhelyedhez közel ahol tudsz venni. Tényleg számit az alvás is és a folyadék fogyasztás is. Még annyi hogy tényleg ráncok vannak? Nem téveszted össze a természetes barázdákkal amik a szemhéjjon és alatta van? Csak mert hozzám is jöttek már ezzel vendégek hoyg nézzem meg miylen áncoak aztán felvilágosítottam öket hoyg ezek nem ráncok és megmutattam nekem is van meg a kolleganömnek is és midnnekinek mert ilyen az emberi arc. Csodálkozott hoyg eddig ez neki fel sem tünt hogy jééé másnk is ilyen.

2013. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alvás,vízivás, szemüveg(hunyorítás ellen) és könnyű hidratálókrém.

Az 5-ös megtanult azóta írni?

2021. júl. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!