Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész homlokom tele van...

Az egész homlokom tele van pattanással. Ez a kamaszkor miatt van, vagy lehet valami más bajom, amiatt többnyire csak ott van? És ha elkapartam néhányat, az ottmarad? :S Tanácsok? 15L

Figyelt kérdés

Tehát pár hónapja teljesen tele lett a homlokom pattanással, több nagyobb-kisebb van szorosan egymás mellett.

Az arcomon pedig egy-egy kiüt néha, de többnyire csak a homlokom van tele.

Hallottam, hogy ilyenkor mindenkinek van, de ennyire pattanásos nincs senki:( csak néhom egy-egy van az osztálytársaimnak...

És annyira idegesít,mivel a nyáron még teljesen szép arcom volt, hibátlan.

És az arcomon elkapartam egyet, ami nem volt teljesen 'fehér' és most piros hely van ott,és fáj is. Az már ott fog látszani mindig?Mit tegyek rá, hogy ne?


Ja és még annyi,hogy néha hámlik is a bőr a homlokomon, a pattanások között, sőt van amikor a pattanás is úgy lejön vele. Ez mi?:O


2013. jan. 28. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

menj kozmetikushoz! :)

egyébként mindenkinek változó, hogy milyen mértékben és mikor jön ki. nekem 17 éves koromig teljesen tiszta volt az arcom, 18 évesen pedig tiszta pattanásos volt a fejem, pedig pont akkor kezdtem meg az "egészséges életmódot" :D...

5 hónapja kozmetikushoz járok, a pattanásaim eltűntek vagy néha jön ki egy nagyon pici, már csak a hegeket tünteti el :))

2013. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és kozmetikuson kívűl valami?:S de nem lehet valami más bajom,amiért többnyire ott vannak?:/
2013. jan. 28. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:

[link] :)) esetleg emésztési problémák? székrekedés?


hozzáfűzném, hogy én is nagyon pattanásos voltam, mintha 2 hónap alatt 5 évnyi pattanás kijött volna rajtam. A vérképem teljesen rendben volt, nem is voltam beteg gyerekkorom óta, szóval szerintem nincs sok összefüggés... a te korodban szerintem ez az a "tini pattanás" :)

2013. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja azt is hozzáteszem, hogy barátnőm 14 éves volt és nem látszott szinte az arca a pattanások miatt. cigizett. abbahagyta és kitisztult az arca. nem tudom hogy te hogy állsz az ilyen cigis, vagy alkoholos dolgokkal :D mert elég sok tini korán kezdi ezeket heti-napi szinten.
2013. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj semmi olyasmi nincs:)) nem cigiztem, és nem is iszom :)
2013. jan. 28. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
tejtermékektől is lehet, főleg a sajtoktól
2013. jan. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oh a sajtot imádom, és a tejet is, minden reggel iszom :-S
2013. jan. 29. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a sajttól jönnek ki, de én tejet egyáltalán nem iszom. most pl nincs pattanásom de régen amikor még ittam tejet meg tejtermékeket, egy csomó volt a homlokomon
2013. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor télen gyakrabban kijönnek. Tej helyett igyál teát mézzel, az segíthet csökkenteni a pattanásokat. Próbáld ki a Vichy Normaderm arckrémet problémás bőrre. Szalicilsav tartalma miatt leszárítja a pattanásokat és meggátolja az újabbak kialakulását.
2013. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!