Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok, mivel fessem...

Mit ajánlotok, mivel fessem be a hajam?

Figyelt kérdés

Nyáron volt melírozva a hajam, majd 2szer szőkítette a fodrász, most szőke a hajam, de le van nőve. És mivel az eredeti hajam középbarna, elég ronda ha lenő.Fodrászhoz nem akarok elmenni mert nagyon drága, inkább itthon akarom befesteni. Mit, vagy milyen festéket ajánlotok?

Előre is köszönöm!


2015. jan. 18. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Fesd vissza barnára. Ha ilyen sötét a hajad a szőkéhez képest, akkor kb. két-három hetente kéne festetni. És tökre is meg, mivel szőkíteni kell, nem csak simán festeni.

Mondjuk én a visszafestetést is fodrásszal csináltatnám meg.

2015. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan árnyalata a szőkének, aminél nem annyira csúnya, ha lenő a középbarna haj. Egyébként én is fodrászhoz mennék, ha már meguntad a lenövést és más hajszínt szeretnél de szőkénél szeretnél maradni, talán ez a most divatos ombre neked jó választás lenne.


[link]

2015. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utoljára garnier olia 10.0 -val festettem, pár árnyalattal sötétebb lett mint a kiszőkített hajam de nem lett ronda..Maradjak ennél? mert mindenképpen szőke akarok lenni
2015. jan. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!