Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim gyantázás nagyon...

Az intim gyantázás nagyon fáj? Kérem csak az írjon aki próbálta is!

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 22:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
rosszulírtam nem a gyantázástól letg a dzsumbuj xd
2015. jan. 2. 00:06
 12/23 anonim ***** válasza:

Erősebb a borotvától... Mert nem vékonyodik el a vége mikor nő vissza és az esetleges szőke szőr is feketén nő vissza. Szóval lehet rizsázni hogy nem erősödik a borotvától, anyám sem véletlen olyan alul mint egy majom...

A gyantázásról meg hogy kinek mennyire fáj felesleges kérdést feltenni mert változó. Hosszú éves borotválás után azért eléggé fáj az első gyanta, de ha valaki csak gyantázza akkor gyengül a szőr és teljesen elviselhető... Én csak praktikussági okokból használom a borotvát mert barátom irritálja a pici szőr is így nem nagyon tudom hagyni megnőni...

2015. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
na igen, ugye a gyantázásnál hagyni kell hogy megnőjön néhány centire. ez így télen-ősszel-tavasszal még oké (bár tesin vigyázni kell öltözésnél...), viszont nyáron nem a legbiztonságosabb...
2015. jan. 2. 14:25
 14/23 anonim ***** válasza:
Legbiztonságosabb? Mit értesz ez alatt? :D Biztonságot tekintve nincs a szőrrel semmi baj, azért van hogy felfogja a bacikat és ne kerüljön semmi a puncidba... Az más dolog hogy ciki ha kibukkan a bikini alól.
2015. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
a cikiségre gondoltam :D na az nem lenne túl kellemes xd
2015. jan. 2. 17:30
 16/23 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a boltban mechanikus és elektromos epilátort is, az utóbbi akár már 6 ezerből is kijöhet.


Olyan helyeken, ahol például a villanyborotvát is.

Egy kis speciálisan kiképzett forgó hengere van neki, ezt elkapja a szőröket és kitépi.


Gyorsabb, mint az egyenkénti kihúzogatás, nem meleg és nem ragad, mint a gyanta; és nem bántja a bőrt, mint a szőroldó folyadék.


A kitépésnek van egy olyan haszna is borotválással szemben, hogy nem gyalulja le a bőrt, viszont a szőrt többé-kevésbé hagymástól kitépi (sajnos egy minimális mindig marad, amiből aztán újra nő), de később. mint borotválás után.


Hát az ilyen ketyere használata sem túl kellemes dolog, de gyorsabb vele jóval, és ha nagyon zavar a szőrzet, a kitépés bizony fájdalmas, de utána viszont a szőrtől is megkönnyebbülsz.


És idővel már kisebb szenvedés lesz, ha hozzászoktál.

A szőrszálak is köneybben kifognak jönni és a bőr is erősödik.

A tisztaságra ügyelj nagyon, mert a sebből szőrtüsző gyulladás lehet ha megfertőződik, idővel rendbe jön, de addig kellemetlen.

2015. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Epillálni szeméremdombon még haggyám de az ajkaknál elviselhetetlen számomra pedig én bírom a gyantát is... :D És ha már epillátort vesz nem a 6 ezres kategóriában érdemes keresgélni hanem valami normális minőségben.
2015. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
epilálni ott lent? úristen....az valami brutál lehet. na azt ne mondd hogy a gyantázás rosszabb! lehet kapni ilyen cukorgyantát is vagy lehet csinálni, az biztos ne irritálja a bőrt.
2015. jan. 3. 10:20
 19/23 anonim ***** válasza:
Intim részen gyantát ajánlok kivéve ha epic mazohista vagy! De azt kozmetikussal csináltasd ne magadnak. Intim részen sok irányba nő a szőr nem mindegy hogy rántod le a cuccot. Legalább egyszer érdemes megnézni hogy csinálja egy profit aztán utána akár megpróbálhatod magadnak cukorgyantával. Keresztanyám is magának szedi.
2015. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
de nagyon szégyenlős vagyok. biztos nagyon elképedne ha látná azt a dzsumbujt :SSSSSSS
2015. jan. 3. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!