Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás egyszerűen? Létezik...

Gyantázás egyszerűen? Létezik olyan gyanta, amit nem kell melegíteni, vagy olyan tubusban vagy miben van, amit be lehet tenni a konnektorba, hogy melegedjen? (tehát nem kell főzni, hogy megolvadjon)?

Figyelt kérdés

olyan gyanta van-e egyáltalán, amelyiket nem kell melegíteni egy tál forró vízben, hanem csak egyszerűen előveszem és odakenem a bőrre, ráteszem a fehér lapokat és lehúzom


vagy önmagától melegszik (és olvad) mert a hálózatra van téve és utána teszem a bőrre és lehúzom a lapokat?


valami egyszerű és gyors szőrtelenítési technika?


köszi előre is :)



2014. dec. 29. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hideggyanta csíkok.
2014. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hideggyantát nem kell melegíteni, viszont erősebb szőrt ki sem szed egyáltalán.

Van cukorpaszta még, ami konzervben kapható és nem kell melegíteni, kézmelegtől használható lesz és papír sem kell hozzá.

Van még a patronos gyanta amikor a gépet bedugod és az melegíti fel a partont benne.

2014. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ezeket hol lehet kapni? nagy áruházban?

pl a patronos gyantát??

2014. dec. 30. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

patronos gyantázógép vagxy gyantamelegítő a neve

van pl vaterán, teszveszen 8-10ezer körül, most láttam, ahogy beírtam a keresőbe

Nagyon sok webáruházban kapható (írd be a google-be) vagy bolti forgalomban pl az Extreme digitalban biztos, hogy van. De szerintem ilyen nagyobb elektronikai üzletekben kell lennie, mint Media Markt, Euronics, Best Byte stb.

2014. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. dec. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!