Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim gyantázás nagyon...

Az intim gyantázás nagyon fáj? Kérem csak az írjon aki próbálta is!

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A gyantázás fáj? Fáj.. akkor az intim gyantázás fáj? Fáj.


Jobban jársz a borotvával. Kár ilyen szenvedésnek kitenni magadat akár fiú vagy, akár lány.

Egyébként ha nagyon kíváncsi vagy rá mennyire fáj, akkor fogj egy szemöldökcsipeszt és tépd ki vele a szőrödet.

2015. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát nem járnék jobban a borotvával. lány vagyok és nagyon sűrű, vastag, fekete alul. többször is próbáltam már a borotvát (attól fekededett meg - amúgy világosbarna volt), de borostás maradt, ráadásul iszonyatosan szúrt. másnapra mégjobban. és még erősebb lett tőle
2015. jan. 1. 22:39
 3/23 anonim ***** válasza:

Az 'tévhit', hogy a borotvától lett erősebb. Idővel, ahogy idősödsz amúgy is ilyen lett volna.

Nekem is sötét vastag szőröm van, és engem is idegesít (pasi vagyok), de semmi pénzért nem gyantáztatnám magamat. Borotvával is szép simára le lehet pucolni.

2015. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan fáj.

Csak a bikinivonalat bírom. A többit borotválom. Nekem már nem szúr, amikor kinő, vagy megszoktam, nem zavar.

Hetente egyszer leszedem, így sose nő meg nagyon, így könnyű rendben tartani.

2015. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én igaz hogy nem próbáltam még a gyantát, de egyik barátnőm igen. ő azt mondta, hogy először nagyon rossz volt, de pár alkalom után már megszokta, és elviselhető lett
2015. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a sokadik gyantázás után a bőr azon a területen vastagabb lesz, és kevésbé érzékeny. Pont az intim területek azok a részek, amik akkor jók, ha érzékenyek, és vékony a bőr :P
2015. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nyugodtan próbáld ki! A borotválás 1 napra megoldás, aztán jön a borosta, kipattog a bőr stb. A gyanta idővel szépen megritkítja és meggyengíti majd a szőrödet. Nem mondom, h kellemes érzés, de nekem megéri cserébe azért, h 1 hónapra le van tudva a gond. Az én kozmetikusom apránként szedi le, igaz így tovább tart, de csak egy kicsit fáj, az is egy pillanatig. Egyszer voltam egy csajnál, aki egy baromi nagy gyantacsíkkal tépte le, hát az kellemetlen volt, de még azt is inkább bevállalnám, mint a küszködést a borotvával.
2015. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Most olvasom a 6. hozzászólót, hogy a bőr megvastagodik, és kevésbé érzékeny a gyantától. Kb. 8-10 éve gyantáztatom magam az utolsó szőrszálig, és sehol sincs megvastagodva a bőröm.
2015. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Jobb ha szálanként kitéped egy szemöldök csipesszel.

Létezik valami kis fogószerű kínai, az elég jó hozzá.


Ez is fájdalmas, de mivel nem annyit tép ki egyszerre, így kevésbé.

És gyanta sem égeti, és nem irritálja így bőrt, nem ragad rá, nem kell benzinnel lemosni.


Csodát sajnos ettől sem lehet várni, évek alatt gyengül ugyan a szőr, de sokáig újból és újból kifog nőni.

De legalább 2-4 hétig utána nyugtod lesz.


És alapvető dolog a tiszta kéz, tiszta bőr, utána megfelelő krémmel kezelés, és a mindig tiszta fehérnemű.

Nedvesen könnyebben kijön így például zuhanyozás után.


A borotválkozást felejtsed el, attól rövid időn belül drótkefe lesz.

Amíg meg nem kefe, addig meg borostás, bökős.


Lehet kapni szőrtelenítő folyadékot is, ez frankón leoldja bőrt, de erős, kellemetlen szaga van, irritálja a bőrt és vastagabb szőrhöz hatástalan lehet.


Vagy vannak a lézeres megoldások, de ezekben csillagászati összegű extra profitok vannak, nem olcsó mulatság.


Ha viszont még nem túl erős, nem túl elviselhetetlen a szőrzeted, akkor viszont legjobb, ha békén hagyod.


Mert bármit is teszel, a lézeren kívül mind olyan, ha egyszer elkezded, akkor nem hagyhatod abba. Mert mindegyiktől csak erősebb lesz.

Ki irtod az egyik szálat, juszt is kinő újból, és mellette még három.


A lézer az ígéretes, de nagyon drága, és kell jó pár kezelés, mire végleg megadja magát.

2015. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

utolsó: szerinted bezinnel kell lemosni a gyantát? :D lemossa a sima olaj is vagy kókusz és oliva is

írtam hogy nagyon nagy alul a dzsumbuj gyantázástól. de a gyantázástól egyáltalán nem erősödne meg, attól ritkulna is vagy gyengébb lenne. csak félek a fájdalomtól. végleges meg nem jöhet szóba, nem vagyok még 18

valaki írta hogy nem lesz erősebb. hát ha nem is lett erősebb, feketének fekete lett. és én akárhogyan borotválom, soem lesz sima, selymes, mindig baromira szúr!

1 hét után kell csak borotválnod? akkr te nagyon szerencsés vagy :D nekem már 1 nap után is nagyon rossz....

2015. jan. 2. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!